The page you're viewing is for Turkish (EMEA) region.

Bir Vertiv üreticisinin temsilcisiyle çalışmak, karmaşık tasarımların benzersiz ihtiyaçlarınıza göre yapılandırılmasını sağlar. Büyük bir projede teknik rehberlik isteyen bir kuruluşsanız, Vertiv ihtiyacınız olan desteği sağlayabilir.

Daha Fazla Bilgi

Birçok müşteri, BT uygulamaları için Vertiv ürünlerini satın almak üzere bir Vertiv bayi iş ortağıyla birlikte çalışır. İş ortakları kapsamlı eğitim ve deneyime sahiptir ve Vertiv ürünleriyle tüm IT ve altyapı çözümlerini belirlemek, satmak ve desteklemek için benzersiz bir konuma sahiptir.

Bir Bayi Bulun

Neye ihtiyacınız olduğunu zaten biliyor musunuz? Online satın alma ve gönderim kolaylığı mı istiyorsunuz? Belirli kategorilerden Vertiv ürünleri online bir bayi aracılığıyla satın alınabilir.


Online Bayi Bulun

Ürün seçiminde yardıma mı ihtiyacınız var? Sizin için doğru olan çözüme ulaşmanıza yardımcı olacak son derece kalifiye bir Vertiv Uzmanı ile konuşun.Bir Vertiv Uzmanı ile İletişime Geçin

The page you're viewing is for Turkish (EMEA) region.

Vertiv'in Sürdürülebilirlik Taahhüdü

Yol Gösterici İlkelerimiz

 • Müşterilerin enerji ve su tasarrufu ve karbon ayak izini azaltma hedeflerini karşılamalarına yardımcı olmak için ürün performansını iyileştiriyoruz.
 • Enerji, su ve diğer kaynakları korumak ve sera gazı emisyonlarını azaltmak için tesislerimizde süreçler ve yenilikler uyguluyoruz.
 • Geçerli tüm yasalara ve düzenlemelere uyum sağlıyoruz ve kaynak azaltma ve geri dönüşüm yoluyla tehlikeli atıkları azaltmayı ve mümkün olduğunca ortadan kaldırmayı amaçlıyoruz.
 • Çalışanlarımızın güncellenmiş yasa ve düzenlemeler, kirliliği önleme ve atık azaltma uygulamaları ve teknolojik gelişmeler hakkında bilgi sahibi olmasını sağlamak için düzenli eğitimler yürütüyoruz.
 • Bu ilkelere uyumluluğu doğrulamak için operasyonlarımızı denetliyoruz.

Müşterilerimizin Sürdürülebilirliği Geliştirmesine Yardımcı Oluyoruz

Kritik altyapı gücü, soğutma ve yönetim üzerine Vertiv ürünleri, müşterilerimizin enerji, su ve alan kullanımlarını azaltmalarına yardımcı olmak için tasarlanmıştır. "Yeşil" tesislerden hibrit uygulamalara kadar sürdürülebilirlik hedeflerini desteklemek için veri merkezi tasarımları ve sistem mimarileri konusunda müşterilerle birlikte çalışıyoruz. Ayrıca, enerji kullanımını azaltmayı ve ürünleri test etmeyi ve onaylamayı amaçlayan çok sayıda endüstri ve devlet girişimine de katılım sağlıyoruz.

Önemli başarılar şunları içeriyor:


Energy Logic

BT endüstrisinin, BT verimliliği ve destek sistemlerinde iyileştirmeyi teşvik etmek için 10 adımlık bir yol haritası olan Energy Logic’i geliştirmesine öncülük ettik. Energy Logic, işlemci düzeyinde 1 watt'lık bir tasarrufun diğer sistemler genelinde kademeli bir etki yarattığını ve tesis düzeyinde yaklaşık üç kat daha fazla tasarruf sağladığını gösterdi. Vertiv, bu ayrıntılı stratejiyi on yıldan uzun bir süredir dünyayla açık bir şekilde paylaşarak tesislerin enerji kullanımını yarıya kadar azaltmalarına yardımcı oluyor.


Veri Merkezi Değerlendirmeleri

Vertiv, veri merkezinde enerji tasarrufu arayışında olan şirketler için güvenilir bir danışmandır. Veri merkezleri ve bilgisayar odaları için, %60'a varan doğrulanmış enerji azaltımı ve BT yük kapasitelerinde iyileştirmeler sağlayan ürün yükseltmeleri ve değiştirmeler öneren bir enerji optimizasyon hizmeti sunuyoruz.

Vertiv, Avustralya'da ISO 14001 çevre yönetim sistemi belgesini elde etti ve veri merkezi değerlendirmeleri yapmak için NABERS tarafından akredite edilmiş bir mühendis atadı.Su ve Enerji Koruması

Vertiv'in ısı yönetimi çözümleri, verimlilik ve su azaltmada pazara öncülük ediyor. Vertiv, susuz soğutma sistemlerimizin 2013 yılında pazara sürüldüğünden bu yana dünya çapında yılda milyarlarca galon su tasarrufu sağladığını ve her yerleştirmede açık döngülü su bazlı sistemlere kıyasla yılda 6,75 milyon galon su tasarrufu sağladığını tahmin ediyor. Ayrıca, enerji tüketimini azaltmak için veri merkezi genelinde ısı sistemlerinin akıllıca birlikte çalışmasını sağlayan sistem düzeyinde ısı yönetimi kontrollerinin kullanımına öncülük ettik.

Bu kontroller ve gelişmiş ısı değiştirici teknolojisi sayesinde ısı yönetim hattı, müşterilerin 1,05'e varan düşük PUE değerlerine ulaşmalarını sağlıyor.

Vertiv, verimlilik ve kapasite performansında yüzlerce soğutma modeli için endüstri lideri AHRI Certified® statüsüne1 ulaştı.

Vertiv’in güç koruma çözümleri, 1. Sınıf KGK (IEC 62040-3’te tanımlandığı gibi) için %98,5'in üzerinde kullanılabilir verimlilik ile sektörde mevcut en yüksek verimlilik seviyesini sunuyor. Vertiv uzmanları, her tesisin özel ihtiyaçları için en verimli çözümü bulmak üzere müşterilerle birlikte çalışıyor. Ayrıca, geleneksel akü teknolojilerinden daha çevre dostu olduğu ve üç kat daha uzun ömürlü olduğu kanıtlanmış ve atıkları azaltan veri merkezleri için lityum-iyon akü sistemleri tasarlamada KGK sektörüne liderlik ediyoruz. ENERGY STAR sertifikalı KGK sistemlerini 78 modeli kapsayan sekiz ürün yelpazesinde sunuyoruz.

Vertiv, telekomünikasyon operatörlerinin elektrik faturalarında önemli miktarda tasarruf sağlamasına ve yüksek verimli redresörleriyle milyonlarca sera gazının salınımını ortadan kaldırmasına yardımcı olur. Yakın gelecekte Vertiv, enerjiden daha fazla tasarruf etmek ve karbondioksit salınımını azaltmak için %98'e varan verimlilikte yüksek verimliliğe sahip bir redresör çıkaracak.

1AHRI Certified®, İklimlendirme, Isıtma ve Soğutma Enstitüsü'nün tescilli ticari markasıdır.

Vertiv Tesisleri

Vertiv, dünya genelinde operasyonel sürdürülebilirliği iyileştirmek ve sürekli olarak müşteri beklentilerini aşmak için çok sayıda girişimde bulunmaktadır. Çalışanlarımız için güvenliği en üst düzeye çıkaran, tesis operasyonlarımızın çevresel profilini iyileştiren ve üretim süreçlerimizde doğal kaynakların daha verimli kullanımını teşvik eden değişiklikler uyguluyoruz. Vertiv, çevremiz üzerindeki etkileri azaltma fırsatları ortaya çıktıkça, müşterilerimizin sürdürülebilirlik hedeflerini destekleyen ve kendi işimizde sürdürülebilirlik sağlayan yeni yenilikler ve iş yapma yöntemleri geliştirecektir

 • Vertiv, ABD'deki yeni tesislerinin çoğunu sürdürülebilir tasarım ilkelerini, teknolojilerini ve en iyi uygulamaları içeren Enerji ve Çevre Tasarımında Liderlik (LEED) sertifikalı standartlara uygun olarak tasarlamış ve inşa etmiştir.
 • Vertiv, kullanılmış yağ, elektronik atık, kullanılmış pillerin yanı sıra bakır, alüminyum ve çelik dahil olmak üzere atık metaller, atık karton ve kullanılmış lambalar için üretim ve ofis tesislerinde geri dönüşüm programlarına sahiptir.
 • Enerji verimliliğini artırmak için çoğu konumda aydınlatma teknolojisi yükseltilmiştir.
 • Su kullanımının azaltılması, en başta Reynosa ve Mexicali, Meksika olmak üzere çoğu üretim tesisinde uygulanmaktadır. Vertiv Reynosa tesisi, en az iki binaya güç sağlamaya yardımcı olmak için klima kondensat suyunu geri dönüştürecek ve yeniden kullanacak çok büyük bir su azaltma projesi üzerinde çalışmaktadır.
 • Amerika Kıtasındaki üretim ve büyük servis tesislerimiz, planlı üçüncü taraf çevre denetimlerinden geçmektedir. Bu süreç, her bir tesiste çevresel faaliyetlere ve geçerli yasalara uyumluluğun derin analizini içerir.
 • Diğer tüm tesisler, seçilen ortamlar için bir çevresel öz değerlendirme gerçekleştirecektir.

 • Avrupa operasyonlarımız, Kurumsal Sosyal Sorumluluk (CSR) performansını izleme ve iyileştirme EcoVadis sisteminde Silver Seviye statüsüne ulaşmıştır.
 • Üç aylık Temel Performans Göstergeleri (KPI'lar) ile tanımlanmış bir dizi çevresel hedefe yönelik olarak çalışan Avrupa operasyonları.
 • Tüm önemli konumlar beş yılda bir Enerji Tasarrufu Fırsat Şemasına (ESOS) tabidir. Her denetim, enerji tüketimini ve dolayısıyla emisyonları azaltmak için projeler sağlar. 
 • Yakıt tüketimini azaltmak için hibrit teknolojinin kullanımını artırmak amacıyla otomobil filoları yükseltildi.
 • Tüm üretim tesisleri ISO 14001 akreditedir, bu da faaliyetlerin çevre üzerindeki etkisini daha iyi yönetmek ve sağlam bir çevre yönetimi göstermek için tasarlandığı anlamına gelir.
 • Tesislerin yüzde otuz üçü her yıl çevresel olarak denetlenmektedir.
 • Çin üretim tesisleri, kirleticilerin ve emisyonların azaltılmasına ve atık geri dönüşümü, enerji tasarrufu ve hammaddelerin azaltılmasının teşvik edilmesine yardımcı olan ISO 14001 çevre yönetim sistemi sertifikasını elde etmiştir.
 • Bu tesisler, ilgili eyalet yasa ve düzenlemelerini uygulamak, iş risklerini kontrol etmek ve enerji yönetimi performansını sürekli olarak iyileştirmek için bir mekanizma oluşturmak üzere kuruluşlara etkili bir enerji yönetimi sistemi geliştirmek için tanınmış bir çerçeve sağlayan ISO 50001 sertifikasını da almıştır.
 • Bu fabrikalar, kazalar ve çevreye zarar nedeniyle yaşam, mülk ve zaman kaybını azaltmayı ve önlemeyi amaçlayan OHSAS 18001 sertifikasını almıştır.
 • Çin'deki fabrikalar enerji tasarrufu ve tüketimi azaltma eylemlerini uygulamaktadır. Bunlar arasında aşağıdakiler sayılabilir:
  • Güç kaybını azaltmak için dirençli yükü geri besleme yüküyle değiştirme. Geri besleme yükü, direnç yüküne kıyasla %80'den fazla enerji tasarrufu sağlayabilir.
  • Güç faktörünü iyileştirmek ve reaktif güç kaybını azaltmak üzere orta gerilim atölyeleri için güç faktörü kompanzasyonu.
  • Her atölyede aydınlatma bölümü düzeltmesi. Aydınlatma her atölye için ayrı ayrı kontrol edilebilir ve israf azaltılır.
  • Fabrika atölyesi için aydınlatma yükseltmeleri. Floresan ampulleri daha fazla enerji tasarrufu sağlayan LED'lerle değiştirmek.

İŞ ORTAKLARI
Genel Bakış
İş Ortağı Oturumu Aç

Dil ve Lokasyon