The page you're viewing is for Turkish (EMEA) region.

Bir Vertiv üreticisinin temsilcisiyle çalışmak, karmaşık tasarımların benzersiz ihtiyaçlarınıza göre yapılandırılmasını sağlar. Büyük bir projede teknik rehberlik isteyen bir kuruluşsanız, Vertiv ihtiyacınız olan desteği sağlayabilir.

Daha Fazla Bilgi

Birçok müşteri, BT uygulamaları için Vertiv ürünlerini satın almak üzere bir Vertiv bayi iş ortağıyla birlikte çalışır. İş ortakları kapsamlı eğitim ve deneyime sahiptir ve Vertiv ürünleriyle tüm IT ve altyapı çözümlerini belirlemek, satmak ve desteklemek için benzersiz bir konuma sahiptir.

Bir Bayi Bulun

Neye ihtiyacınız olduğunu zaten biliyor musunuz? Online satın alma ve gönderim kolaylığı mı istiyorsunuz? Belirli kategorilerden Vertiv ürünleri online bir bayi aracılığıyla satın alınabilir.


Online Bayi Bulun

Ürün seçiminde yardıma mı ihtiyacınız var? Sizin için doğru olan çözüme ulaşmanıza yardımcı olacak son derece kalifiye bir Vertiv Uzmanı ile konuşun.Bir Vertiv Uzmanı ile İletişime Geçin

The page you're viewing is for Turkish (EMEA) region.

Prefabrike ve Modüler Veri Merkezleri: Aksaklıktan Varsayılan Seçeneğe

Ağustos 24, 2020

Prefabrike ve modüler, farklı metodolojilerdir ancak pazar araştırmalarından, her iki tekniği birleştiren prefabrike modüler (PFM) veri merkezlerinin kullanılmasının hızla arttığını biliyoruz. Nitekim, sektör analisti 451 Research’e göre, prefabrik modüler (PFM) veri merkezleri pazarı, 2021 yılına kadar beş yıllık bileşik yıllık büyüme hızında (CAGR) yüzde 14,4 artış gösterecek.

Ancak, prefabrik derken neyi kastediyoruz, modüler derken neyi kastediyoruz ve bunlar, veri merkezleri gibi kritik tesislerin inşası, işletilmesi ve modifikasyonu için ne gibi faydalar sağlar?

Bu detaylı rapor, bahsedilen soruları ele alacak ve PFM veri merkezlerinin geleneksel yapı teknikleri üzerinde sağlayabileceği özel faydalara ve neticede PFM’nin alternatif ve yıkıcı bir teknoloji olmaktan çıkıp gelecekteki yeni veri merkezi kapasitesi için varsayılan seçenek haline gelmesini görebilecek faydalara açıklık getirecektir.

Teknik İncelemeyi Hemen İndir

İlgili Makaleler

İŞ ORTAKLARI
Genel Bakış
İş Ortağı Oturumu Aç

Dil ve Lokasyon