The page you're viewing is for Turkish (EMEA) region.

Bir Vertiv üreticisinin temsilcisiyle çalışmak, karmaşık tasarımların benzersiz ihtiyaçlarınıza göre yapılandırılmasını sağlar. Büyük bir projede teknik rehberlik isteyen bir kuruluşsanız, Vertiv ihtiyacınız olan desteği sağlayabilir.

Daha Fazla Bilgi

Birçok müşteri, BT uygulamaları için Vertiv ürünlerini satın almak üzere bir Vertiv bayi iş ortağıyla birlikte çalışır. İş ortakları kapsamlı eğitim ve deneyime sahiptir ve Vertiv ürünleriyle tüm IT ve altyapı çözümlerini belirlemek, satmak ve desteklemek için benzersiz bir konuma sahiptir.

Bir Bayi Bulun

Neye ihtiyacınız olduğunu zaten biliyor musunuz? Online satın alma ve gönderim kolaylığı mı istiyorsunuz? Belirli kategorilerden Vertiv ürünleri online bir bayi aracılığıyla satın alınabilir.


Online Bayi Bulun

Ürün seçiminde yardıma mı ihtiyacınız var? Sizin için doğru olan çözüme ulaşmanıza yardımcı olacak son derece kalifiye bir Vertiv Uzmanı ile konuşun.Bir Vertiv Uzmanı ile İletişime Geçin

The page you're viewing is for Turkish (EMEA) region.

Keele Üniversitesi Ultra Verimli Veri Merkezi Güç Korumasını Kullanıyor

Haziran 30, 2023

Arka Plan:

İngiltere, kırsal Staffordshire’da bulunan Keele Üniversitesi, Avrupa’nın en sürdürülebilirlik odaklı üniversitelerinden biri olarak tanınmaktadır. Üniversitenin 2030 yılına kadar karbon nötr olma taahhüdünün bir parçası olarak, tesis içi IT altyapılarını mümkün olduğunca enerji verimli ve düşük karbonlu hale getirmek için endüstri ortaklarıyla birlikte çalışıyorlar.

Sonuçlar:

  • Enerji ve alan tasarrufu
  • Düşük emisyonlu tedarik zinciri
  • Veri merkezi, yerel olarak üretilen %100 yenilenebilir kaynaklarla destekleniyor

Vaka Özeti
​Yer:​

Staffordshire, Birleşik Krallık

Kritik İhtiyaç:

Keele Üniversitesi şu anda biri yeni inşa edilmiş bir İnovasyon Merkezi (IC7) içinde olmak üzere iki veri merkezi işletmektedir. Bu, iki veri merkezini Keele Üniversitesi kampüsünün zıt uçlarına yerleştirecek ve böylece herhangi bir felaket veya acil durum meydana geldiğinde dayanıklılık ve yedekliliği artıracaktır. Üniversitenin veri merkezlerini modernize etmek amacıyla, ekip enerji verimliliğini artırmaya yardımcı olmak için uzun süredir iş ortağı olan Vertiv’e başvurdu.

Vertiv Çözümü:
  • Vertiv™ Liebert® APM 600 Modüler KGK sistemi
  • Vertiv Merkezi Çok Dizili Akü Sistemi


DCS Ödülleri 2022 - Yılın Veri Merkezi Sürdürülebilirlik Projesi - Vertiv, Keele Üniversitesi ile İş Birliği Yapıyor

1600x480-dcs-ödül-2022_357487_0.jpgVAKA ÇALIŞMASINI İNDİR

İlgili Makaleler

Eco-Insights Blog Series Image

Makaleler Konular

Eco-Insights Blog Series
İŞ ORTAKLARI
Genel Bakış
İş Ortağı Oturumu Aç

Dil ve Lokasyon