The page you're viewing is for Turkish (EMEA) region.

Bir Vertiv üreticisinin temsilcisiyle çalışmak, karmaşık tasarımların benzersiz ihtiyaçlarınıza göre yapılandırılmasını sağlar. Büyük bir projede teknik rehberlik isteyen bir kuruluşsanız, Vertiv ihtiyacınız olan desteği sağlayabilir.

Daha Fazla Bilgi

Birçok müşteri, BT uygulamaları için Vertiv ürünlerini satın almak üzere bir Vertiv bayi iş ortağıyla birlikte çalışır. İş ortakları kapsamlı eğitim ve deneyime sahiptir ve Vertiv ürünleriyle tüm IT ve altyapı çözümlerini belirlemek, satmak ve desteklemek için benzersiz bir konuma sahiptir.

Bir Bayi Bulun

Neye ihtiyacınız olduğunu zaten biliyor musunuz? Online satın alma ve gönderim kolaylığı mı istiyorsunuz? Belirli kategorilerden Vertiv ürünleri online bir bayi aracılığıyla satın alınabilir.


Online Bayi Bulun

Ürün seçiminde yardıma mı ihtiyacınız var? Sizin için doğru olan çözüme ulaşmanıza yardımcı olacak son derece kalifiye bir Vertiv Uzmanı ile konuşun.Bir Vertiv Uzmanı ile İletişime Geçin

The page you're viewing is for Turkish (EMEA) region.

Ev Ürünleri Üreticisi İçin Özelleştirilmiş Veri Merkezi Çözümü

Mayıs 13, 2019

Lider bir ev ürünleri üreticisinin, kritik üretim uygulamalarını desteklemek için tesisine yeni bir veri merkezi eklemesi gerekiyordu.

Şirket Hakkında

Bu milyarlarca dolarlık ev ürünleri üreticisi, dünya çapındaki çeşitli markalardan çeşitli ev ve kişisel bakım ürünleri satıyor.

1846 yılında kurulan C&D, dünyanın dört bir yanında satılan ürünleriyle, en hızlı büyüyen Ambalajlı Tüketim Ürünleri şirketlerinden biridir. İş bölümleri, Özel Ürünler, Yurt İçi Tüketici ve Uluslararası Tüketici'dir.

Arka Plan

Lider bir ev ürünleri üreticisinin, kritik üretim uygulamalarını desteklemek için tesisine yeni bir veri merkezi eklemesi gerekiyordu. Üretim tesisinin doğası gereği şirket, bilgisayar sistemlerine düşman olabilen tozlu bir üretim ortamını tolere etmek ve aynı zamanda alanı optimize etmek için bir veri merkezine ihtiyaç duyuyordu. Yeni veri merkezini korurken, kritik iş kapasitesini artırmaları gerekiyordu.

Vertiv’i seçtiler. Elektrik yüklenicisi ortağımızla birlikte çalışarak, Vertiv'in az yer kaplayan ve güçlü SmartMod™ Altyapısı etrafında inşa edilmiş yerel ancak ayrı bir veri merkezi tesisi için anahtar teslimi sağladık.

Kritik teknolojilerin her zaman çalışmasını sağlayan SmartMod, özelleştirilmiş bir veri merkezi muhafazası şeklinde modüler bir BT altyapısı çözümüdür. Taşınması kolay ve kuruluşlara yıllarca destek vermek üzere yapılandırılmış, tamamen entegre, kendi kendine yeten ve hızla dağıtılabilir bir ünitedir.

Vaka Özeti

Yer: Kuzey Amerika

Kritik İhtiyaç: Bir ev ürünleri üreticisinin, değerli bir mülkü koruyan ve tozlu bir üretim ortamından hasar görmesini önleyen yeni bir veri altyapısına ihtiyacı vardı.

Ürün / Hizmet: SmartMod altyapısı modüler veri merkezleri, kablo bağlantı istasyonları veya ağ yığını için akıllı, hızlı yerleştirilebilir, prefabrik muhafazalar sağlar.

Sonuçlar:

  • Bilgisayarları çevresel tehlikelerden korumak için şirket içinde ancak ortamdan yalıtılmış bir SmartMod altyapı çözümü kuruldu
  • Veri kapasitesi 20kW artırıldı
  • Kurulum süresini en aza indirerek ve oda yükseltme ihtiyacını ortadan kaldırarak maliyetler düşürüldü
  • Birden fazla konumda kullanılması amacıyla C&D için yeniden oluşturulması kolay bir tasarım oluşturuldu
VAKA ÇALIŞMASINI İNDİR (PDF)
İŞ ORTAKLARI
Genel Bakış
İş Ortağı Oturumu Aç

Dil ve Lokasyon