The page you're viewing is for Turkish (EMEA) region.

Bir Vertiv üreticisinin temsilcisiyle çalışmak, karmaşık tasarımların benzersiz ihtiyaçlarınıza göre yapılandırılmasını sağlar. Büyük bir projede teknik rehberlik isteyen bir kuruluşsanız, Vertiv ihtiyacınız olan desteği sağlayabilir.

Daha Fazla Bilgi

Birçok müşteri, BT uygulamaları için Vertiv ürünlerini satın almak üzere bir Vertiv bayi iş ortağıyla birlikte çalışır. İş ortakları kapsamlı eğitim ve deneyime sahiptir ve Vertiv ürünleriyle tüm IT ve altyapı çözümlerini belirlemek, satmak ve desteklemek için benzersiz bir konuma sahiptir.

Bir Bayi Bulun

Neye ihtiyacınız olduğunu zaten biliyor musunuz? Online satın alma ve gönderim kolaylığı mı istiyorsunuz? Belirli kategorilerden Vertiv ürünleri online bir bayi aracılığıyla satın alınabilir.


Bir Bayi Bulun

Ürün seçiminde yardıma mı ihtiyacınız var? Sizin için doğru olan çözüme ulaşmanıza yardımcı olacak son derece kalifiye bir Vertiv Uzmanı ile konuşun.Bir Vertiv Uzmanı ile İletişime Geçin

The page you're viewing is for Turkish (EMEA) region.

Tüketici Elektroniği Lideri, Yüksek Kritik Öneme Sahip Veri Merkezinin Güvenilirliğini Yedek Jeneratör Kullanmadan Sağlıyor

Haziran 22, 2022


Background

The electronics and computing industries are today’s leaders in enabling digitization of both society and the global economy. The technologies and products developed and manufactured within these two sectors radically alter how data is being captured, distributed and consumed. Fortunately, one of the leading manufacturers in this sector has embraced the mission of modernizing internal operations while promoting high levels of both sustainability and circularity.

Results

  • Zero downtime since the solution was installed
  • Easy access to dashboards that reveal power system performance in granular detail
  • Self-healing data center power distribution network
  • Reduced energy consumption and low carbon emissions

 

Case Summary
Location:​

Tjele, Denmark

Critical Need:

Ensure the internet applications from this tech company stay up and running in an environment with no backup generators

Vertiv Solution:
  • Power distribution and control system (PDCS)
  • Electrical power management system (EPMS)
İŞ ORTAKLARI
Genel Bakış
İş Ortağı Oturumu Aç

Dil ve Lokasyon