The page you're viewing is for Turkish (EMEA) region.

Bir Vertiv üreticisinin temsilcisiyle çalışmak, karmaşık tasarımların benzersiz ihtiyaçlarınıza göre yapılandırılmasını sağlar. Büyük bir projede teknik rehberlik isteyen bir kuruluşsanız, Vertiv ihtiyacınız olan desteği sağlayabilir.

Daha Fazla Bilgi

Birçok müşteri, BT uygulamaları için Vertiv ürünlerini satın almak üzere bir Vertiv bayi iş ortağıyla birlikte çalışır. İş ortakları kapsamlı eğitim ve deneyime sahiptir ve Vertiv ürünleriyle tüm IT ve altyapı çözümlerini belirlemek, satmak ve desteklemek için benzersiz bir konuma sahiptir.

Bir Bayi Bulun

Neye ihtiyacınız olduğunu zaten biliyor musunuz? Online satın alma ve gönderim kolaylığı mı istiyorsunuz? Belirli kategorilerden Vertiv ürünleri online bir bayi aracılığıyla satın alınabilir.


Online Bayi Bulun

Ürün seçiminde yardıma mı ihtiyacınız var? Sizin için doğru olan çözüme ulaşmanıza yardımcı olacak son derece kalifiye bir Vertiv Uzmanı ile konuşun.Bir Vertiv Uzmanı ile İletişime Geçin

The page you're viewing is for Turkish (EMEA) region.

Equal Opportunity For All

We promote equal opportunities for all with respect to hiring, terms of employment, mobility, training, compensation, and occupational health, without discrimination as to age, race, color, religion, creed, sex, pregnancy status (including childbirth, breastfeeding, or related medical conditions), marital status, sexual orientation, gender identity / expression (including transgender status or sexual stereotypes), genetic information, citizenship status, national origin, protected veteran status, political affiliation, or disability.

Unsolicited contact from 3rd party recruiting agencies to Vertiv’s Human Resources team or Executive team is not permitted. Vertiv recruiters or representatives always use Vertiv.com email addresses when communicating with potential candidates. Vertiv recruiters or representatives never request gift cards or money from candidates or new employees as part of the hiring or employment process.

If you are a US or Canadian applicant with a disability who is unable to use our online tools to search and apply for jobs, please contact us by emailing help.join@vertiv.com. Please indicate the specifics of the assistance needed.

View all jobs

Introducing a Bigger and Better Careers Portal

While we transition to our new and improved careers portal, please note that our available positions are split into two sites. New postings are available by clicking “View Most Recent Job Posts,” and jobs posted are available by scrolling down this page.

View most recent job posts
İŞ ORTAKLARI
Genel Bakış
İş Ortağı Oturumu Aç

Dil ve Lokasyon