The page you're viewing is for Polish (EMEA) region.

The page you're viewing is for Polish (EMEA) region.

Szafy sieciowe

Konfigurowalne szafy sieciowe wyposażone w rozwiązania Vertiv.

Mocne strony Vertiv

Prosta, standaryzowana konstrukcja szaf sieciowych Vertiv zapewnia optymalną elastyczność, skalowalność i efektywność.

Jesteśmy w stanie, przy zastosowaniu wiodących w branży produktów SmartCabinet™, SmartRow™ DCR i SmartRow™ DCX, zaprojektować i wdrożyć w kilka tygodni infrastrukturę szaf w Twoim obiekcie. W prosty i bezpieczny sposób zwiększ oszczędność energii do 28% i gęstość serwerów w szafie do 60%.

Pobierz broszurę

Globalne rozwiązania Vertiv

Współpraca przy projekcie od opracowania wstępnych założeń po wdrożenie.

Dostosuj rozwiązania i korzystaj z usprawnionego procesu.

Rozwiąż problemy infrastruktury o istotnym znaczeniu dla działalności – skorzystaj z doświadczenia i wyspecjalizowanych partnerów Vertiv.

FEATURED SUCCESS STORY

Placer County zyskuje dodatkową przestrzeń w budynku

Zespół szkół Placer County Unified School District of California potrzebował dodatkowego miejsca w budynku na salę konferencyjną i biura.

Dzięki rozwiązaniu SmartRow Vertiv zmniejszono powierzchnię starego centrum danych i wykorzystano ją na nowe potrzeby, bez konieczności prowadzenia poważniejszych prac budowlanych. Kompaktowa konstrukcja i wbudowany system przeciwpożarowy umożliwia montaż SmartRow w dowolnym miejscu. Dodatkowo przynosi oszczędność energii elektrycznej do 27%.

Read The Full Story

Powiązane produkty i usługi

Aktywne chłodzenie SmartCabinet 24U

SmartCabinet™ jest nową koncepcją w branży mikro centrum danych. To kompletna infrastruktura IT obejmująca obudowę, zasilacz bezprzerwowy UPS, klimatyzację, dystrybucję zasilania, monitorowanie i zarządzanie w postaci prostego pakietowego rozwiązania. To w pełni zintegrowane wiodące w branży rozwiązanie.

Liebert PSI UPS, 750–3000 VA

Liebert® PSI to kompaktowy system UPS typu line-interactive charakteryzujący się elastyczną konstrukcją, w której zastosowano technologię automatycznej regulacji napięcia buck/boost.

Zasilacz UPS Liebert GXT4, 700–10 000 VA

Zasilacz Liebert® GXT4™ zaprojektowano do ochrony ważnych elementów systemu IT. To wysokiej jakości zasilacz bezprzerwowy pracujący w trybie true online, zapewniający ciągłość zasilania sprzętu IT napięciem przemiennym bez przerw podczas przełączania na akumulator. Zasilacz chroni sprzęt informatyczny przed wszystkimi rodzajami zakłóceń spowodowanych awarią zasilania, spadkiem napięcia, przepięciem bądź zniekształceniami.

W czym możemy pomóc?

Odpowiedz na kilka prostych pytań, aby uzyskać połączenie ze specjalistą z Twojej branży.

Język i lokalizacja