The page you're viewing is for Polish (EMEA) region.

The page you're viewing is for Polish (EMEA) region.

Stacja końcowa kabla telekomunikacyjnego

Zastosuj globalne rozwiązania Vertiv do budowy skonfigurowanych stacji końcowych kabla telekomunikacyjnego

Mocne strony Vertiv

Vertiv dostarcza fizyczną i elektryczną infrastrukturę obsługującą naziemne stacje końcowe transoceanicznego kabla telekomunikacyjnego w każdym miejscu na świecie.

Korzystamy z szerokiej oferty produktowej oraz doświadczenia partnerów branżowych i dostarczamy rozwiązania: powtarzalne, modułowe, montowane na miejscu instalacji oraz dostosowane do potrzeb lokalnych rynków. Nasza strategia polega na wykorzystywaniu sprawdzonych rozwiązań i ich personalizacji w celu uzyskania idealnej kombinacji, gwarantującej wysoką wydajność, najwyższą wartość i szybką dostawę.

Pobierz broszurę

Globalne rozwiązania Vertiv

Wstępna konfiguracja i walidacja przez ponad 60 inżynierów z różnych branż skraca czas budowy.

Krótszy czas wdrożenia umożliwia szybką rozbudowę w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie.

Współpraca przy projekcie od opracowania wstępnych założeń po realizację projektu.

FEATURED SUCCESS STORY

Vertiv i Hibernia Express wspólnie budują kabel transoceaniczny

Hibernia Express to kabel transatlantycki o długości 4600 km, składający się z sześciu par łączy światłowodowych, który łączy Amerykę Północną i europejskie stacje w Nowej Szkocji, Anglii i Irlandii.

Hibernia Networks, kierując się kryterium wiedzy, doświadczenia i szybkości wdrożenia, wybrała firmę Vertiv na partnera, który zaprojektuje i zbuduje dwie w pełni zintegrowane naziemne stacje końcowe transoceanicznego kabla telekomunikacyjnego po obu stronach Atlantyku. Budowa stacji trwała zaledwie 7 miesięcy. Dzięki tej inwestycji Hibernia Express oferuje swoim klientom po obu stronach oceanu najniższą na świecie latencję oraz dodatkową, wysoką przepustowość.

Read The Full Story

Powiązane produkty i usługi

Infrastruktura SmartMod

Prefabrykowane obiekty do różnych zastosowań w wielu branżach. Konstrukcja montowanych fabrycznie modułów gwarantuje sprawny transport i szybkie wdrożenie. SmartMod™ wychodzi naprzeciw oczekiwaniom menedżerów centrów danych i stanowi inteligentne, proste we wdrożeniu, zintegrowane rozwiązanie dla modułowych centrów danych.

System zasilania stałoprądowego NetSure 7000

System zaprojektowano z myślą o średniej wielkości centralach telekomunikacyjnych oraz centrach danych. Doskonale zastępują mniej wydajne siłownie w obiektach, w których istotna jest możliwość optymalnej rozbudowy mocy, a sprawność i dostępność są najważniejszymi czynnikami. Funkcja Intelligent Load Management do pomiaru prądu pojedynczych obciążeń.

System zasilania stałoprądowego NetSure 5000

Systemy zasilania stałoprądowego, dzięki szerokiej gamie konfiguracji, gwarantują wysoką elastyczność zastosowań w centralach dostępowych telefonii komórkowej i stacjonarnej.

Zdalna szafa rozdzielcza NetSure

Zdalne szafy rozdzielcze, modele NetSure Advanced i High Capacity, przeznaczone są do zasilania prądem stałym 48 V sprzętu centrum danych lub telekomunikacyjnego. Stanowią szybkie, bezpieczne i niezawodne rozwiązanie zasilania odbiorów o zmiennym obciążeniu. Systemy NetSure, w połączeniu z funkcją Intelligent Load Management (inteligentne zarządzanie obciążeniem), pozwalają monitorować wszystkie odbiory w obiekcie i skutecznie zapobiegać awariom spowodowanym zmianami obciążenia.

W czym możemy pomóc?

Odpowiedz na kilka prostych pytań, aby uzyskać połączenie ze specjalistą z Twojej branży.

Język i lokalizacja