The page you're viewing is for Polish (EMEA) region.

Współpraca z przedstawicielem Vertiv umożliwia dostosowanie złożonych projektów do indywidualnych potrzeb. Jeśli reprezentujesz organizację, która poszukuje wskazówek technicznych dotyczących dużego projektu, Vertiv zapewni Ci potrzebne wsparcie.

Dowiedz się więcej

Wielu klientów współpracuje z resellerem i/lub partnerem Vertiv, a następnie kupuje produkty Vertiv dla własnych zastosowań IT. Partnerzy są gruntownie przeszkoleni, posiadają odpowiednie doświadczenie oraz są dobrze przygotowani do konfigurowania, oferowania i wspierania rozwiązań oraz infrastruktury IT, przy użyciu produktów Vertiv.

Znajdź resellera

Już wiesz, czego potrzebujesz? Potrzebujesz wygodnych zakupów online i dogodnych warunków transportowych? Niektóre kategorie produktów Vertiv można zakupić za pośrednictwem resellera internetowego.


Znajdź resellera

Potrzebujesz pomocy w wyborze produktu? Porozmawiaj z wykwalifikowanym specjalistą Vertiv, który pomoże Ci znaleźć odpowiednie rozwiązanie.Skontaktuj się z ekspertem Vertiv

The page you're viewing is for Polish (EMEA) region.

Ciągłość pracy biura

Mocne strony Vertiv

Vertiv usprawnia rozbudowę mocy centrum danych i krytycznych obiektów, wykorzystując technologie modułowe, które gwarantują efektywne projektowanie i budowę centrów danych na całym świecie.

Dopasowujemy rozwiązanie do konkretnego zastosowania – wykonujemy wstępny projekt, konfigurację i testy oraz sprawdzamy je pod kątem indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Nasze rozwiązania to owoc współpracy globalnej sieci zakładów produkcyjnych i dostawców oraz wieloletniego doświadczenia w obszarze centrów danych i telekomunikacji.

Zabezpieczenie zasilania

Systemy krytyczne, które podtrzymują działalność biznesową, nie mogą ulec awarii. Vertiv pomaga zwiększyć dostępność dzięki pełnemu zakresowi innowacyjnych zasilaczy awaryjnych (UPS) Liebert, zintegrowanych systemów UPS, które zaspokajają potrzeby Twojej infrastruktury informatycznej w zakresie zasilania rezerwowego.

Szafy rack

Szafy rack, stojaki i obudowy zapewniają wsparcie oraz ochronę Twojego IT oraz obiektów o znaczeniu krytycznym. W miarę rozwoju Twojej firmy nasze modularne rozwiązania i projekty mobilne dopasowują się do Twoich potrzeb w zakresie przestrzeni oraz budżetu.

Rozdział zasilania

Urządzenia wyposażone w wiele wyjść przeznaczonych do dystrybucji niezawodnego zasilania elektrycznego do komputerów i urządzeń sieciowych.

Monitoring

Zdalne monitorowanie mikrośrodowiska szafy rack (przez sieć WAN lub LAN), a także poboru mocy, całkowitego prądu i napięcia w celu zapewnienia ciągłości i optymalnej operacji.

Chłodzenie

Odpowiednio skonfigurowana klimatyzacja lub centrale wentylacyjne pomagają zapobiegać powstawaniu gorących punktów, które mogłyby prowadzić do awarii lub wyłączenia krytycznego sprzętu IT.

PARTNERZY
Charakterystyka ogólna
Logowanie dla Partnerów

Język i lokalizacja