The page you're viewing is for Polish (EMEA) region.

Współpraca z przedstawicielem Vertiv umożliwia dostosowanie złożonych projektów do indywidualnych potrzeb. Jeśli reprezentujesz organizację, która poszukuje wskazówek technicznych dotyczących dużego projektu, Vertiv zapewni Ci potrzebne wsparcie.

Dowiedz się więcej

Wielu klientów współpracuje z resellerem i/lub partnerem Vertiv, a następnie kupuje produkty Vertiv dla własnych zastosowań IT. Partnerzy są gruntownie przeszkoleni, posiadają odpowiednie doświadczenie oraz są dobrze przygotowani do konfigurowania, oferowania i wspierania rozwiązań oraz infrastruktury IT, przy użyciu produktów Vertiv.

Znajdź resellera

Już wiesz, czego potrzebujesz? Potrzebujesz wygodnych zakupów online i dogodnych warunków transportowych? Niektóre kategorie produktów Vertiv można zakupić za pośrednictwem resellera internetowego.


Znajdź resellera

Potrzebujesz pomocy w wyborze produktu? Porozmawiaj z wykwalifikowanym specjalistą Vertiv, który pomoże Ci znaleźć odpowiednie rozwiązanie.Skontaktuj się z ekspertem Vertiv

The page you're viewing is for Polish (EMEA) region.

Vertiv™ Geist™ SwitchAir

Przełącznik sieciowy zapobiega awarii, kierując zimne powietrze z przodu szafy do wlotów powietrza sprzętu sieciowego bez względu na miejsce jego montażu.

Wersja autonomiczna VRC

Autonomiczny system chłodzenia IT montowany w szafie oferuje wydajne, skalowalne chłodzenie w kompaktowej jednostce i jest przeznaczony do szybkiej i łatwej instalacji w obiektach przetwarzania na krawędzi sieci.

Wersja typu split VRC

System chłodzenia IT typu split montowany w szafie oferuje wydajne, skalowalne chłodzenie w kompaktowej jednostce i jest przeznaczony do szybkiej i łatwej instalacji w małych serwerowniach, pomieszczeniach sieciowych i obiektach przetwarzania na krawędzi sieci.

System mikro centrum danych Vertiv™ VRC-S dla aplikacji brzegowych

Wstępnie zintegrowane, zamknięte mikrocentrum danych zaprojektowane do wdrożenia w obiekcie brzegowym w kilka dni.

Liebert CRV, rzędowa jednostka chłodzenia

Vertiv™ Liebert® CRV to rozwiązanie klimatyzacji precyzyjnej centrum danych, integrowane w rzędzie szaf serwerowych, zaprojektowane pod kątem istotnych wyzwań aplikacji o dużej gęstości mocy.

PARTNERZY
Charakterystyka ogólna
Logowanie dla Partnerów

Język i lokalizacja