The page you're viewing is for Polish (EMEA) region.

Współpraca z przedstawicielem Vertiv umożliwia dostosowanie złożonych projektów do indywidualnych potrzeb. Jeśli reprezentujesz organizację, która poszukuje wskazówek technicznych dotyczących dużego projektu, Vertiv zapewni Ci potrzebne wsparcie.

Dowiedz się więcej

Wielu klientów współpracuje z resellerem i/lub partnerem Vertiv, a następnie kupuje produkty Vertiv dla własnych zastosowań IT. Partnerzy są gruntownie przeszkoleni, posiadają odpowiednie doświadczenie oraz są dobrze przygotowani do konfigurowania, oferowania i wspierania rozwiązań oraz infrastruktury IT, przy użyciu produktów Vertiv.

Znajdź resellera

Już wiesz, czego potrzebujesz? Potrzebujesz wygodnych zakupów online i dogodnych warunków transportowych? Niektóre kategorie produktów Vertiv można zakupić za pośrednictwem resellera internetowego.


Znajdź resellera

Potrzebujesz pomocy w wyborze produktu? Porozmawiaj z wykwalifikowanym specjalistą Vertiv, który pomoże Ci znaleźć odpowiednie rozwiązanie.Skontaktuj się z ekspertem Vertiv

The page you're viewing is for Polish (EMEA) region.

Zarządzalna listwa rack PDU Vertiv™ Geist™

Zarządzalna listwa rack PDU (rPDU) Vertiv zapewnia kompleksowy wgląd w dane na temat wykorzystania energii zarówno bezpośrednio w szafie rack, jak i za pomocą zdalnego dostępu, z dodatkową możliwością zdalnego włączania, wyłączania oraz ponownego uruchamiania zasilania na każdym wyjściu.

Monitorowana listwa rack PDU Vertiv™ Geist™

Monitorowalne listwy rPDU Vertiv Geist zapewniają wgląd w szczegółowe dane na temat poboru mocy, zarówno bezpośrednio w szafie rack, jak i za pomocą zdalnego dostępu, jednocześnie stale zapewniając niezawodny rozdział zasilania do kluczowego sprzętu IT.

Podstawowa listwa rack PDU Vertiv™ Geist™

Podstawowe listwy zasilające (rPDU) Vertiv zapewniają niezawodny rozdział zasilania do kluczowego sprzętu IT w szafie rack lub obudowie. Podstawowe listwy rPDU są dostępne w różnych konfiguracjach elektrycznych i konfiguracjach gniazd.

Vertiv™ Power Insight

Vertiv™ Power Insight pomaga zwiększyć wydajność, chronić cenny sprzęt krytyczny i zwiększyć widoczność zasilaczy UPS oraz listew rack PDU.

PARTNERZY
Charakterystyka ogólna
Logowanie dla Partnerów

Język i lokalizacja