The page you're viewing is for Polish (EMEA) region.

Liebert PSA UPS, 500–1500 VA

Ekonomiczny zasilacz UPS typu line-interactive, który zapewnia kompleksową ochronę zasilania komputerów i sprzętu elektronicznego w małym biurze.

Zasilacz UPS Liebert GXT5, 750 VA–20 kVA

Liebert™ GXT5 to kompaktowy i elastyczny we wdrożeniu zasilacz UPS pracujący w trybie podwójnej konwersji online, oferujący wysokiej klasy ochronę i ciągłe kondycjonowanie zasilania.

Zasilacz UPS Vertiv™ Liebert®GXT RT+

Wysoki współczynnik mocy wyjściowej (0,9) jednofazowego zasilacza bezprzerwowego Liebert® GXT RT+ gwarantuje najwyższą ochronę podłączonego sprzętu o szerokim zakresie napięcia wejściowego.

Vertiv™ Edge UPS

Rodzina zasilaczy UPS Vertiv™ EDGE to wysoce niezawodne, wydajne, zarządzalne i elastyczne rozwiązania line-interactive oferowane w modelach o mocy od 500 do 3000 VA w obudowie wielkości 1U, 2U, 3U, typu mini wieża, uniwersalnej i do montażu w szafie serwerowej (zależnie od modelu).

Zasilacz UPS Vertiv™ Edge z akumulatorem litowo-jonowym, 1500–3000 VA

Interaktywny zasilacz UPS Vertiv Edge line interactive z akumulatorem litowo-jonowym zapewnia kondycjonowanie zasilania i podtrzymanie akumulatorowe dla krytycznego sprzętu IT, takiego jak serwery i sprzęt sieciowy, zapewniając ochronę krytycznych aplikacji biznesowych w przypadku nieprzewidzianej utraty zasilania lub przepięcia.

PARTNERZY
Logowanie dla Partnerów

Język i lokalizacja