The page you're viewing is for Polish (EMEA) region.

Współpraca z przedstawicielem Vertiv umożliwia dostosowanie złożonych projektów do indywidualnych potrzeb. Jeśli reprezentujesz organizację, która poszukuje wskazówek technicznych dotyczących dużego projektu, Vertiv zapewni Ci potrzebne wsparcie.

Dowiedz się więcej

Wielu klientów współpracuje z resellerem i/lub partnerem Vertiv, a następnie kupuje produkty Vertiv dla własnych zastosowań IT. Partnerzy są gruntownie przeszkoleni, posiadają odpowiednie doświadczenie oraz są dobrze przygotowani do konfigurowania, oferowania i wspierania rozwiązań oraz infrastruktury IT, przy użyciu produktów Vertiv.

Znajdź resellera

Już wiesz, czego potrzebujesz? Potrzebujesz wygodnych zakupów online i dogodnych warunków transportowych? Niektóre kategorie produktów Vertiv można zakupić za pośrednictwem resellera internetowego.


Znajdź sprzedawcę internetowego

Potrzebujesz pomocy w wyborze produktu? Porozmawiaj z wykwalifikowanym specjalistą Vertiv, który pomoże Ci znaleźć odpowiednie rozwiązanie.Skontaktuj się z ekspertem Vertiv

The page you're viewing is for Polish (EMEA) region.

Witamy w naszym ośrodku Thermal Management Customer Experience Center!

Odwiedź nasze laboratoria innowacji technologicznych i poznaj dostępne testy dla jednostek klimatyzacji precyzyjnej w środowisku wirtualnym.

Wypróbuj wirtualnie przed zakupem

Poznaj możliwości naszych laboratoriów innowacji technologii klimatyzacji w ośrodku Vertiv™ Customer Experience Center w Piove di Sacco we Włoszech. Odwiedź nasze zaawansowane technologicznie laboratoria i wirtualnie przetestuj działanie najwyższej klasy rozwiązań chłodzenia.

Laboratorium innowacji freecoolingowych agregatów chłodniczych z efektem adiabatycznym

Dowiedz się więcej o wysoce precyzyjnym testowaniu w laboratorium jednostek osiągających wydajność chłodzenia do 1,5 MW. Przetestuj rozwiązania w szerokim zakresie warunków pracy od -10°C do +55°C.

Poznaj
Laboratorium innowacji dużych rozwiązań pomieszczeniowych

Dowiedz się, jak nasze laboratorium innowacji dużych rozwiązań pomieszczeniowych testuje jednostki o mocy do 400 kW i wydajności 120 000 m3/h w warunkach pracy od +10°C do 50°C.

Poznaj
Laboratorium innowacji zewnętrznych rozwiązań pakietowych

Dowiedz się, jak nasze freecoolingowe agregaty chłodnicze z opcją adiabatyki obsługują różne warunki środowiskowe. Zobacz je w działaniu, sprawdź możliwości chłodzenia w praktyce i wiele więcej.

Poznaj
PARTNERZY
Charakterystyka ogólna
Logowanie dla Partnerów

Język i lokalizacja