The page you're viewing is for Polish (EMEA) region.

The page you're viewing is for Polish (EMEA) region.

Do naszych globalnych klientów, partnerów i społeczności:

Dzisiaj stawiamy czoła globalnej pandemii, z jaką nie mieliśmy dotąd do czynienia w nowoczesnej erze. Rozprzestrzenianie się koronawirusa SARS-CoV-2 i choroby COVID-19 stworzyło dla nas wszystkich, bez względu na branżę lub lokalizację, nową, pełną wyzwań rzeczywistość, która wymaga od nas elastyczności i gotowości do udzielenia wszelkiej pomocy w każdej chwili.

Jako firma zaangażowana w zapewnianie łączności i przepływu informacji, dokładamy wszelkich starań, aby nasza działalność, jak i naszych klientów, mogła nadal rozwijać się w tych złożonych czasach. Wdrożyliśmy globalny plan reakcji na pandemię, obejmujący powołanie zespołu, który regularnie ocenia najnowsze informacje oraz podejmuje zdecydowane działania w celu ochrony naszych pracowników, klientów i społeczności.

Należy zauważyć, że zgodnie z wytycznymi ustanowionymi przez administrację publiczną w większości krajów, w których Vertiv prowadzi działalność, jest on uważany za firmę o zasadniczym znaczeniu. Obsługujemy krytyczną infrastrukturę cyfrową, która umożliwia działanie sieci informatycznych i telekomunikacyjnych. Oznacza to, że odgrywamy ważną rolę w utrzymywaniu funkcjonowania i łączności szpitali, administracji publicznej i innych istotnych usług. W związku z tym nadal działają nasze zakłady produkcyjne, a nasi pracownicy serwisu przez cały czas wspierają naszych klientów.

Nasi pracownicy

Naszym priorytetem jest zdrowie i bezpieczeństwo naszych pracowników oraz społeczności, w których żyjemy i pracujemy. Podjęliśmy szereg kroków w celu zapewnienia najlepszej ochrony naszych pracowników, kierując się aktualnymi wytycznymi od lokalnych, krajowych i międzynarodowych organów służby zdrowia. Wdrożyliśmy, między innymi, stosowanie środków czystości o farmaceutycznej jakości oraz zapewniliśmy dostęp wszystkim pracownikom do ściereczek do dezynfekcji stacji roboczych. Ustanowiliśmy również restrykcje dotyczące podróży i kontaktów międzyludzkich. Zaleca się wykonywanie pracy z domu wszędzie tam, gdzie jest to możliwe oraz poddanie się „dobrowolnej kwarantannie” w przypadku zauważenia objawów chorobowych u siebie lub pośród członków najbliższej rodziny.

Nasi klienci

Ciężko pracujemy, aby zachować elastyczność i spełniać potrzeby naszych klientów w miarę zmian warunków ich działalności. W czasach, kiedy przechodzimy na pracę z domu lub innych lokalizacji, niezwykle ważne jest, że nasza firma jest gotowa reagować i uczestniczyć w zapewnianiu łączności oraz możliwości wykonywania pracy zdalnej przez stale rosnącą liczbę osób. Nasz globalny zespół ds. reagowania ściśle monitoruje wszystkie aspekty naszych operacji i wykorzystuje wszystkie dostępne zasoby, aby utrzymać naszą zdolność do dostarczania produktów i usług naszym klientom w sposób bezpieczny dla wszystkich. Nasi specjaliści ds. sprzedaży i serwisu, którzy pracują w obiektach klientów, przestrzegają rządowych wytycznych dotyczących zdrowia i bezpieczeństwa, jak również polityk klientów.

Nasze społeczności

Oferowane przez nas produkty i usługi mają kluczowe znaczenie dla globalnej, cyfrowej infrastruktury krytycznej. Jesteśmy gotowi pomagać w zapewnianiu przepływu informacji niezbędnego dla ciągłości działalności biznesowej, nauki online i usług niezbędnych naszym dostawcom medycznym oraz osobom udzielającym pierwszej pomocy we wszystkich społecznościach, którym służymy.

Co dalej?

Nikt nie wie, jak długo będzie utrzymywać się pandemia, i w jaki sposób zmieni się nasze życie w pracy i w domu. Zapewniamy, że pomimo tej niewiadomej, Vertiv dysponuje pracownikami oraz technologią i jest zaangażowany w dalszą obsługę klientów, wspieranie pracowników i wnoszenie wkładu w społeczności. Nasz zespół, jak zawsze, jest gotowy do działania oraz pomocy w każdym miejscu i o każdym czasie.

PARTNERZY
Logowanie dla Partnerów

Język i lokalizacja