The page you're viewing is for Polish (EMEA) region.

Współpraca z przedstawicielem Vertiv umożliwia dostosowanie złożonych projektów do indywidualnych potrzeb. Jeśli reprezentujesz organizację, która poszukuje wskazówek technicznych dotyczących dużego projektu, Vertiv zapewni Ci potrzebne wsparcie.

Dowiedz się więcej

Wielu klientów współpracuje z resellerem i/lub partnerem Vertiv, a następnie kupuje produkty Vertiv dla własnych zastosowań IT. Partnerzy są gruntownie przeszkoleni, posiadają odpowiednie doświadczenie oraz są dobrze przygotowani do konfigurowania, oferowania i wspierania rozwiązań oraz infrastruktury IT, przy użyciu produktów Vertiv.

Znajdź resellera

Już wiesz, czego potrzebujesz? Potrzebujesz wygodnych zakupów online i dogodnych warunków transportowych? Niektóre kategorie produktów Vertiv można zakupić za pośrednictwem resellera internetowego.


Znajdź sprzedawcę internetowego

Potrzebujesz pomocy w wyborze produktu? Porozmawiaj z wykwalifikowanym specjalistą Vertiv, który pomoże Ci znaleźć odpowiednie rozwiązanie.Skontaktuj się z ekspertem Vertiv

The page you're viewing is for Polish (EMEA) region.

Zarządzanie cyklem życia jednofazowych zasilaczy UPS: Ochrona dostępności IT

listopada 15, 2019

Program zarządzania cyklem życia akumulatora, oprócz monitorowania jego stanu, powinien umożliwiać wgląd w kondycję samego zasilacza UPS. Im starsza jednostka, UPS, podobnie jak komputer PC lub serwer, bez innowacyjnych funkcji i usprawnień działania, tym wyższe ryzyko awarii.

Wdrażając zasilacz bezprzerwowy (UPS) dokonałeś znacznej inwestycji w ochronę zasilania działalności. Dlatego nie ma sensu oszczędzać na inwestycji w akumulatory, które mogą zawieść w najbardziej nieodpowiednim momencie. Dostępność systemu zależy od pracy akumulatora.

Konstrukcja akumulatorów zasilaczy UPS gwarantuje lata eksploatacji, niezawodnej pracy pomimo wielokrotnych doładowań i sporadycznego ich wykorzystania do zasilania krytycznych obciążeń. Jednak, podobnie jak każdy inny akumulatory, mają one określony cykl eksploatacji. Kluczowym zagadnieniem jest uzyskanie informacji o prognozowanym, zbliżającym się końcu eksploatacji i wymiana akumulatora przed zaistnieniem zdarzenia — całkowitej awarii zasilania — kiedy akumulator nie będzie chronić obciążenia.

Mniejsze jednostki o mocy od 500 VA do 20 000 VA, w firmach posiadających obiekty edge lub zdalne lokalizacje przetwarzania danych, są zazwyczaj nadzorowane przez menedżerów IT lub sieci i administratorów. Fakt, że małe i zdalne instalacje IT na obrzeżach sieci, znajdują się poza zasięgiem wzroku, nie oznacza, że zostały zapomniane. Pełnią istotną rolę w zaspokajaniu potrzeb firm i klientów.

W niniejszym raporcie White Paper omawiamy krytyczną rolę akumulatorów jednofazowych jednostek UPS. Przedstawiamy rozwiązania zapewniania zasilania i ciągłości działalności, tak istotną w dobie rozwoju sieci IT oraz złożoności i rozproszenia obiektów.

Przeczytaj pełny raport White Paper
PARTNERZY
Charakterystyka ogólna
Logowanie dla Partnerów

Język i lokalizacja