The page you're viewing is for Polish (EMEA) region.

The page you're viewing is for Polish (EMEA) region.

Akumulatory kwasowo-ołowiowe od bardzo dawna były podstawowym rozwiązaniem podtrzymania akumulatorowego w zasilaczach bezprzerwowych (UPS) i gwarantowały dostępność centrum danych, sprzętu komunikacyjnego oraz procesów przemysłowych.

Zapewniały, w połączeniu z odpowiednimi procedurami monitorowania i utrzymania, zasilanie i niezawodność tych aplikacji. Jednak tradycyjnie były uznawane za słabe ogniwo łańcucha krytycznego zasilania. Z czasem zaczęły wymagać złożonej konserwacji, stawały się coraz cięższe i należało często je wymieniać.

Niedawno pojawiła się opłacalna alternatywa dla tych rozwiązań w postaci akumulatorów litowo-jonowych. Coraz większa liczba użytkowników rozważa wdrożenie tej technologii w jednostkach UPS stosowanych w środowiskach o znaczeniu krytycznym. Vertiv, wiodący na świecie dostawca systemów krytycznej infrastruktury, współpracował z wieloma klientami w celu oceny kluczowych czynników związanych z akumulatorami litowo-jonowymi przed podjęciem decyzji o rozwoju tej technologii.

Przeczytaj pełny raport White Paper

Powiązane artykuły

PARTNERZY
Logowanie dla Partnerów

Język i lokalizacja