The page you're viewing is for Polish (EMEA) region.

Współpraca z przedstawicielem Vertiv umożliwia dostosowanie złożonych projektów do indywidualnych potrzeb. Jeśli reprezentujesz organizację, która poszukuje wskazówek technicznych dotyczących dużego projektu, Vertiv zapewni Ci potrzebne wsparcie.

Dowiedz się więcej

Wielu klientów współpracuje z resellerem i/lub partnerem Vertiv, a następnie kupuje produkty Vertiv dla własnych zastosowań IT. Partnerzy są gruntownie przeszkoleni, posiadają odpowiednie doświadczenie oraz są dobrze przygotowani do konfigurowania, oferowania i wspierania rozwiązań oraz infrastruktury IT, przy użyciu produktów Vertiv.

Znajdź resellera

Już wiesz, czego potrzebujesz? Potrzebujesz wygodnych zakupów online i dogodnych warunków transportowych? Niektóre kategorie produktów Vertiv można zakupić za pośrednictwem resellera internetowego.


Znajdź sprzedawcę internetowego

Potrzebujesz pomocy w wyborze produktu? Porozmawiaj z wykwalifikowanym specjalistą Vertiv, który pomoże Ci znaleźć odpowiednie rozwiązanie.Skontaktuj się z ekspertem Vertiv

The page you're viewing is for Polish (EMEA) region.

Tryby pracy przy wysokiej sprawności | Vertiv Insights

kwietnia 02, 2019

Obecnie najpowszechniej używaną topologią zasilaczy UPS jest topologia podwójnej konwersji. Większość producentów stosuje jednak tryby ECO, aby dodatkowo zwiększyć poziomy sprawności jednostek UPS. W niniejszym raporcie omawiamy wady trybów pracy ECO i zwracamy uwagę na elementy, które należy uwzględnić podczas korzystania z tych technologii.

W zasilaczach UPS Vertiv™ wdrożyliśmy nowe rozwiązania podnoszenia efektywności. Jednostki te sprawdziły się jako rozwiązanie klasy premium w centrach danych dążących do uzyskania jak najniższej wartości współczynnika PUE przy zachowaniu najwyższych poziomów dostępności.

Tryb Dynamic Online to najnowszy wysokosprawny tryb pracy zastosowany przez Vertiv w jednostkach Liebert® Trinergy™ Cube i Liebert EXL S1. Zasilacz UPS pracujący w trybie Dynamic Online osiąga sprawność na poziomie 99% bez uszczerbku dla niezawodności. W trybie tym inwerter może momentalnie obsłużyć obciążenie przy zachowaniu napięcia wyjściowego w klasie 1 określonej w normie IEC 62040.

Valerio Zerillo i Stephen Major, inżynierowie ds. rozwiązań zasilania, prezentują drogę rozwojową w kierunku najwyższej efektywności, która nie wymaga obniżania dostępności mocy.

Pobierz biuletyn techniczny Obejrzyj film o trybie Dynamic Online
PARTNERZY
Charakterystyka ogólna
Logowanie dla Partnerów

Język i lokalizacja