The page you're viewing is for Polish (EMEA) region.

The page you're viewing is for Polish (EMEA) region.

Tryby pracy przy wysokiej sprawności | Vertiv Insights

kwietnia 02, 2019

Obecnie najpowszechniej używaną topologią zasilaczy UPS jest topologia podwójnej konwersji. Większość producentów stosuje jednak tryby ECO, aby dodatkowo zwiększyć poziomy sprawności jednostek UPS. W niniejszym raporcie omawiamy wady trybów pracy ECO i zwracamy uwagę na elementy, które należy uwzględnić podczas korzystania z tych technologii.

W zasilaczach UPS Vertiv™ wdrożyliśmy nowe rozwiązania podnoszenia efektywności. Jednostki te sprawdziły się jako rozwiązanie klasy premium w centrach danych dążących do uzyskania jak najniższej wartości współczynnika PUE przy zachowaniu najwyższych poziomów dostępności.

Tryb Dynamic Online to najnowszy wysokosprawny tryb pracy zastosowany przez Vertiv w jednostkach Liebert® Trinergy™ Cube i Liebert EXL S1. Zasilacz UPS pracujący w trybie Dynamic Online osiąga sprawność na poziomie 99% bez uszczerbku dla niezawodności. W trybie tym inwerter może momentalnie obsłużyć obciążenie przy zachowaniu napięcia wyjściowego w klasie 1 określonej w normie IEC 62040.

Valerio Zerillo i Stephen Major, inżynierowie ds. rozwiązań zasilania, prezentują drogę rozwojową w kierunku najwyższej efektywności, która nie wymaga obniżania dostępności mocy.

Pobierz biuletyn techniczny Obejrzyj film o trybie Dynamic Online
PARTNERZY
Logowanie dla Partnerów

Język i lokalizacja