The page you're viewing is for Polish (EMEA) region.

Współpraca z przedstawicielem Vertiv umożliwia dostosowanie złożonych projektów do indywidualnych potrzeb. Jeśli reprezentujesz organizację, która poszukuje wskazówek technicznych dotyczących dużego projektu, Vertiv zapewni Ci potrzebne wsparcie.

Dowiedz się więcej

Wielu klientów współpracuje z resellerem i/lub partnerem Vertiv, a następnie kupuje produkty Vertiv dla własnych zastosowań IT. Partnerzy są gruntownie przeszkoleni, posiadają odpowiednie doświadczenie oraz są dobrze przygotowani do konfigurowania, oferowania i wspierania rozwiązań oraz infrastruktury IT, przy użyciu produktów Vertiv.

Znajdź resellera

Już wiesz, czego potrzebujesz? Potrzebujesz wygodnych zakupów online i dogodnych warunków transportowych? Niektóre kategorie produktów Vertiv można zakupić za pośrednictwem resellera internetowego.


Znajdź sprzedawcę internetowego

Potrzebujesz pomocy w wyborze produktu? Porozmawiaj z wykwalifikowanym specjalistą Vertiv, który pomoże Ci znaleźć odpowiednie rozwiązanie.Skontaktuj się z ekspertem Vertiv

The page you're viewing is for Polish (EMEA) region.

Uniwersytet Keele wdraża ultrawydajne zabezpieczenie zasilania centrum danych

czerwca 30, 2023

Informacje:

Keele University, położony na wiejskich terenach hrabstwa Staffordshire w Anglii, jest uznawany za jedną z najbardziej zrównoważonych środowiskowo uczelni w Europie. Uczelnia, w ramach zobowiązania do osiągnięcia neutralności emisji dwutlenku węgla do 2030 roku, współpracuje z partnerami z branży, aby zoptymalizować efektywność energetyczną i zminimalizować emisje dwutlenku węgla przez infrastrukturę IT znajdującą się na terenie uczelni.

Rezultaty:

  • Oszczędzanie energii i przestrzeni
  • Łańcuch dostaw o niskiej emisji
  • Centrum danych zasilane w 100% z lokalnie generowanych odnawialnych źródeł energii

Podsumowanie
Lokalizacja:​

Staffordshire, Wielka Brytania

Najważniejsze potrzeby:

Obecnie Keele University zarządza dwoma centrami danych, z których jedno jest umiejscowione w świeżo wybudowanym centrum innowacji Innovation Centre (IC7). Dwa centra danych, rozlokowane na przeciwnych końcach kampusu Keele University, zwiększają bezpieczeństwo i odporność infrastruktury na potencjalną katastrofę lub sytuację awaryjną. Aby zmodernizować centra danych uniwersytetu, zespół skorzystał z pomocy wieloletniego partnera, firmy Vertiv, która pomogła zwiększyć efektywność energetyczną.

Rozwiązanie Vertiv:
  • Modularny system UPS Vertiv™ Liebert® APM 600
  • Scentralizowany system łańcucha akumulatorów Vertiv


Nagroda DCS Awards 2022 – Projekt roku w zakresie zrównoważonego rozwoju centrum danych – Vertiv we współpracy z Keele University

1600x480-dcs-awards-2022_357487_0.jpgPOBIERZ STUDIUM PRZYPADKU

Powiązane artykuły

Eco-Insights Blog Series Image

Tematy artykułów

Eco-Insights Blog Series
PARTNERZY
Charakterystyka ogólna
Logowanie dla Partnerów

Język i lokalizacja