The page you're viewing is for Polish (EMEA) region.

Współpraca z przedstawicielem Vertiv umożliwia dostosowanie złożonych projektów do indywidualnych potrzeb. Jeśli reprezentujesz organizację, która poszukuje wskazówek technicznych dotyczących dużego projektu, Vertiv zapewni Ci potrzebne wsparcie.

Dowiedz się więcej

Wielu klientów współpracuje z resellerem i/lub partnerem Vertiv, a następnie kupuje produkty Vertiv dla własnych zastosowań IT. Partnerzy są gruntownie przeszkoleni, posiadają odpowiednie doświadczenie oraz są dobrze przygotowani do konfigurowania, oferowania i wspierania rozwiązań oraz infrastruktury IT, przy użyciu produktów Vertiv.

Znajdź resellera

Już wiesz, czego potrzebujesz? Potrzebujesz wygodnych zakupów online i dogodnych warunków transportowych? Niektóre kategorie produktów Vertiv można zakupić za pośrednictwem resellera internetowego.


Znajdź sprzedawcę internetowego

Potrzebujesz pomocy w wyborze produktu? Porozmawiaj z wykwalifikowanym specjalistą Vertiv, który pomoże Ci znaleźć odpowiednie rozwiązanie.Skontaktuj się z ekspertem Vertiv

The page you're viewing is for Polish (EMEA) region.

Zrównoważony rozwój Green Mountain dzięki technologii zasilania i chłodzenia Vertiv™ Liebert®

marca 30, 2021

Informacje

Green Mountain to jeden z najbardziej ekologicznych operatorów usług kolokacyjnych na świecie, który obsługuje klientów z branż usług finansowych, opieki zdrowotnej i sektora rządowego. Dlatego też, przy wyborze nowej infrastruktury chłodzenia w ramach projektu rozbudowy obiektu DC1 – który w związku z ograniczeniami dotyczącymi pandemii mógłby się nie powieść bez wsparcia Vertiv – skupia się na zrównoważonym rozwoju produktów i dostawców.

Rezultaty:

  • Zoptymalizowane chłodzenie centrum przetwarzania danych
  • Ciągły wzrost efektywności energetycznej w celu wspierania celów zrównoważonego rozwoju
  • Zakończenie projektu w ciągu zaledwie dziewięciu miesięcy podczas globalnej pandemii
Podsumowanie
Lokalizacja:​

Stavanger i Oslo, Norwegia

Najważniejsze potrzeby:

Podczas rozbudowy przestrzeni centrum danych w lokalizacji DC1 kierownictwo Green Mountain potrzebowało nie tylko rozwiązania z zakresu klimatyzacji precyzyjnej o najlepszej efektywności energetycznej, ale także sprzętu i dodatkowych zasilaczy UPS do równoległego projektu, realizowanego i integrowanego w warunkach ograniczeń związanych z pandemią.

Rozwiązania Vertiv:
  • Jednostki wody lodowej Vertiv™ Liebert® PCW
  • Zasilacz UPS Vertiv™ Liebert® EXL S1
  • Wsparcie serwisowe Vertiv™
Pobierz studium przypadku
PARTNERZY
Charakterystyka ogólna
Logowanie dla Partnerów

Język i lokalizacja