The page you're viewing is for Polish (EMEA) region.

The page you're viewing is for Polish (EMEA) region.

BT Exact nadzoruje operacje centrum danych za pomocą rozwiązań Avocent Vertiv

Projekt:

Firma BT, po zbudowaniu centrum danych, postanowiła wdrożyć przełączniki KVM Avocent® Vertiv, zapewniające scentralizowane zarządzanie i monitorowanie wszystkimi serwerami w obiekcie. Technologia KVM umożliwia firmie BT nie tylko ciągły nadzór nad pracą serwerów w centrum danych, ale daje również możliwość identyfikacji pracujących nieprawidłowo urządzeń.

Rozwiązanie:

  • BT, dzięki wdrożeniu technologii Avocent, oferuje użytkownikom indywidualny dostęp do serwerów z poziomu roboczej stacji monitorującej w Sieciowym Centrum Operacyjnym (NOC) – bezpiecznym pomieszczeniu niezależnym od centrum danych.
  • Technologia Avocent, a zwłaszcza oprogramowanie DSView, znacznie usprawniły obsługę serwerów.
  • Oprogramowanie DSView™, służące do administrowania systemem, umożliwia zespołowi obsługi wgląd w działanie wszystkich serwerów podłączonych do przełączników KVM.
  • BT wykorzystuje przełączniki KVM over IP Avocent DSR™2161 do zarządzania, monitorowania i obsługi ponad 400 serwerów w centrum danych w Cardiff.

Podsumowanie
Lokalizacja: Cardiff, Walia
Rozwiązania Vertiv
  • Przełączniki KVM Avocent
  • Oprogramowanie do zarządzania centrum danych i zasilaniem Avocent DSView 3
Najważniejsze potrzeby: Wgląd w operacje wszystkich serwerów w centrum danych, natychmiastowa identyfikacja nieprawidłowo pracujących serwerów oraz zapewnienie możliwości utrzymania serwerów ze zdalnej lokalizacji bez interwencji administratora w obiekcie.
Pobierz studium przypadku

Powiązane artykuły

PARTNERZY
Logowanie dla Partnerów

Język i lokalizacja