The page you're viewing is for Polish (EMEA) region.

Współpraca z przedstawicielem Vertiv umożliwia dostosowanie złożonych projektów do indywidualnych potrzeb. Jeśli reprezentujesz organizację, która poszukuje wskazówek technicznych dotyczących dużego projektu, Vertiv zapewni Ci potrzebne wsparcie.

Dowiedz się więcej

Wielu klientów współpracuje z resellerem i/lub partnerem Vertiv, a następnie kupuje produkty Vertiv dla własnych zastosowań IT. Partnerzy są gruntownie przeszkoleni, posiadają odpowiednie doświadczenie oraz są dobrze przygotowani do konfigurowania, oferowania i wspierania rozwiązań oraz infrastruktury IT, przy użyciu produktów Vertiv.

Znajdź resellera

Już wiesz, czego potrzebujesz? Potrzebujesz wygodnych zakupów online i dogodnych warunków transportowych? Niektóre kategorie produktów Vertiv można zakupić za pośrednictwem resellera internetowego.


Znajdź sprzedawcę internetowego

Potrzebujesz pomocy w wyborze produktu? Porozmawiaj z wykwalifikowanym specjalistą Vertiv, który pomoże Ci znaleźć odpowiednie rozwiązanie.Skontaktuj się z ekspertem Vertiv

The page you're viewing is for Polish (EMEA) region.

Usługi monitorowania chronią w czasie pandemii nie tylko sprzęt | Blog Vertiv

Monitorowanie nie jest nową funkcjonalnością. Od wielu lat dostawcy usług zarządzanych i zespoły IT wykorzystują rozwiązania monitorowania do zarządzania sieciami i krytyczną infrastrukturą, do ochrony firmy przed nieplanowanymi przestojami i szybkiego reagowania na zmieniające się zagrożenia — i realizują te zadania zdalnie.

W dzisiejszym artykule dzielimy się z Wami nowościami ery pracy zdalnej z domu. Obecnie dostęp do kluczowych zasobów, takich jak kolokacyjne centra danych, jest utrudniony ze względów bezpieczeństwa. Ponadto firmy we wszystkich branżach zmagają się z nowymi zagrożeniami ciągłości działalności — związanymi z obawą o zdrowie zespołów IT.

Wszystkie te czynniki przyczyniają się do wzrostu znaczenia rozwiązań monitorujących. Minęły czasy, i prawdopodobnie bezpowrotnie, kiedy inżynierowie spacerowali po centrum danych przysłuchując się szumowi pracującego sprzętu, reagując na alarmy i śledząc ekrany urządzeń. Nadszedł moment, w którym firmy powinny zacząć wykorzystywać połączone systemy w celu poprawy wglądu w krytyczne środowiska i wdrażać technologie, która pomogą dotrzymywać warunków umów o poziom usług niezależnie od lokalizacji fizycznej.

Poniżej przedstawiamy korzyści, jakie przynosi monitorowanie w trudnych czasach globalnej pandemii:

  • Zastępuje ludzkie zmysły czujnikami – Wiele firm wdrożyło zaawansowane rozwiązania do monitorowania sieci i może rozbudować je o funkcje telemetryczne, które dostarczą istotnych informacji na temat zdalnych obiektów. Systemy te mogą bezproblemowo monitorować warunki pracy sprzętu, takie jak niezawodność elektryczna, klimatyzacja i stan akumulatorów i sygnalizować problemy, które mogą wymagać szybkiej interwencji. Przedsiębiorstwa mogą również zwiększyć bezpieczeństwo fizyczne i śledzić próby nieautoryzowanego dostępu za pomocą kontaktronów drzwiowych, czujników ruchu i innych narzędzi. Informacje te można rejestrować i analizować za pomocą jednego interfejsu i zyskać kompleksowy widok operacji centrum danych w czasie rzeczywistym.
  • Gwarantuje bezpieczeństwo pracowników dzięki możliwości pracy zdalnej – Personel IT i ich partnerzy mogą realizować operacje centrum danych oraz sieciowe z bezpiecznej i wygodnej lokalizacji, jaką jest dom. Do realizacji kluczowych obowiązków mogą korzystać z bezpiecznych połączeń z systemami zarządzania. Rozwiązania do monitorowania i zarządzania mogą chronić zdrowie zespołów IT, a ich stosowanie stanie się jasnym komunikatem, że firmy troszczą się o dobro swoich pracowników.
  • Gwarantuje ciągłość działalności we każdych warunkach – Obecnie firmy rewidują swoje polityki rekrutacyjne i dążą do pozyskania nadmiarowej liczby kluczowych specjalistów. Trudno jest obsadzić kluczowe stanowiska w razie czasowej nieobecności pracowników. Partnerzy, tacy jak Vertiv, którzy zapewniają całodobowe usługizdalnego monitoringukluczowych zasobów infrastruktury, pomogą Ci zbudować nadmiarowość Twojego modelu zatrudnienia i krytycznych operacji.
  • Centralizuje zarządzanie centrum danych – Niektóre firmy nadal zarządzają rozproszonym przetwarzaniem z indywidualnych lokalizacji, co zmniejsza przejrzystość. Kryzys zdrowotny dowodzi, że firmy potrzebują dzisiaj bardziej niż kiedykolwiek wcześniej jednego pulpitu, który zapewni kompleksowy wgląd w zarządzanie centrum danych. Scentralizowane oprogramowanie do zarządzania zapewnia widoczność oraz umożliwia globalną standaryzację operacji i w ten sposób podnosi efektywność.
  • Podnosi bezpieczeństwo infrastruktury – Nawet duże firmy mają trudności z zarządzaniem rosnącą ilością urządzeń, która sprzyja powstawaniu nieznanych dotąd luk i zagrożeń. Tymczasem zespoły muszą skoncentrować się na strategicznej pracy. Vertiv może pomóc firmom i aktualizować oprogramowanie oraz firmware, zagwarantować zresetowanie haseł do wszystkich urządzeń i zapewnić zgodności z obowiązującymi obecnie i w przyszłości przepisami, takimi jak ustawa dotyczące bezpieczeństwa IoT w Kalifornii. Nasze zespoły mogą również zapewnić wgląd w inne ryzyka i zagrożenia, takie jak starsze technologie, które nie są zgodne z nowoczesnymi protokołami bezpieczeństwa i standardami szyfrowania.
  • Umożliwia współpracę z firmami o znaczeniu krytycznym – Wielu liderów, których przedsiębiorstwa nie są klasyfikowane jako podmioty kluczowe, otrzymuje poważną lekcję, ponieważ ich firmy nie mogą pracować w normalny sposób w warunkach globalnego kryzysu. Vertiv został uznany za firmę kluczową na całym świecie i dzięki temu może zmniejszyć obciążenia robocze klientów, biorąc na siebie większy zakres odpowiedzialności.

Jeśli do tej pory nie wdrożyłeś rozwiązań umożliwiających zdalne operacje, teraz właśnie przyszedł na to czas. Jak dowodzi obecny kryzys, ciągłość działalności to nie tylko kwestia technologii. To także kwestia zasobów ludzkich.

Vertiv może pomóc Ci w tym aspekcie i wspierać Twój zespół. Jeśli potrzebujesz wsparcia serwisowego, części zamiennych lub szukasz pomocy technicznej, prosimy o kontakt z opiekunem Vertiv.

PARTNERZY
Charakterystyka ogólna
Logowanie dla Partnerów

Język i lokalizacja