The page you're viewing is for Polish (EMEA) region.

Współpraca z przedstawicielem Vertiv umożliwia dostosowanie złożonych projektów do indywidualnych potrzeb. Jeśli reprezentujesz organizację, która poszukuje wskazówek technicznych dotyczących dużego projektu, Vertiv zapewni Ci potrzebne wsparcie.

Dowiedz się więcej

Wielu klientów współpracuje z resellerem i/lub partnerem Vertiv, a następnie kupuje produkty Vertiv dla własnych zastosowań IT. Partnerzy są gruntownie przeszkoleni, posiadają odpowiednie doświadczenie oraz są dobrze przygotowani do konfigurowania, oferowania i wspierania rozwiązań oraz infrastruktury IT, przy użyciu produktów Vertiv.

Znajdź resellera

Już wiesz, czego potrzebujesz? Potrzebujesz wygodnych zakupów online i dogodnych warunków transportowych? Niektóre kategorie produktów Vertiv można zakupić za pośrednictwem resellera internetowego.


Znajdź sprzedawcę internetowego

Potrzebujesz pomocy w wyborze produktu? Porozmawiaj z wykwalifikowanym specjalistą Vertiv, który pomoże Ci znaleźć odpowiednie rozwiązanie.Skontaktuj się z ekspertem Vertiv

The page you're viewing is for Polish (EMEA) region.

Innowacyjni ludzie

Razem budujemy świat, w którym działają wszystkie kluczowe aplikacje. Vertiv jest światowym liderem w projektowaniu, produkcji i serwisowaniu technologii infrastruktury sieci IT o znaczeniu krytycznym dla działalności: od chmury po obrzeża sieci.

Innowacyjni ludzie: Dołącz do naszego zespołu!

Nasza branża, podobnie jak nasza firma, znajduje się w fazie rozwojowej. Inwestujemy w premiery nowych rozwiązań, aby jeszcze bardziej przyspieszyć wzrost. Na czele naszej organizacji stoi Prezes, David Cote, który jest motorem innowacyjności. Osobiście postawił wyzwanie, aby zatrudniać 50 talentów każdego miesiąca na całym świecie – od menedżerów projektów i produktów po doświadczonych inżynierów oraz na każde inne stanowisko.

Przeglądaj kariery dla inżynierów

Złóż wniosek już dziś i rozpocznij nowej etap kariery zawodowej!

Zgoda na politykę prywatności

Po otrzymaniu i zapoznaniu się z niniejszą polityką prywatności w zakresie przetwarzania danych osobowych (dostarczanych zgodnie z Artykułem 13 Rozporządzenia UE 679/2016), wyrażam zgodę na:

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat praktycznego rozwoju rewolucyjnej technologii we współpracy ze światowymi ekspertami w dziedzinie infrastruktury o znaczeniu krytycznym, przeszukaj oferty pracy w Vertiv.

Jesteś studentem, absolwentem lub doświadczonym specjalistą i szukasz możliwości, aby realizować swoją pasję do biznesu, technologii i innowacji? Vertiv będzie idealnym miejscem dla Ciebie. Vertiv oferuje dynamiczną karierę, której poszukują osoby zmotywowane i posiadające silne zdolności przywódcze.

Staże licencjackie i umowy o współpracę - Zdobądź doświadczenie w realnym świecie. Doskonal swoje umiejętności i zastosuj zdobytą wiedzę w praktyce dzięki płatnemu stażowi wakacyjnemu lub sześciomiesięcznej współpracy w Vertiv.

Absolwenci studiów wyższych - Vertiv rekrutuje wysoce kompetentnych i kreatywnych studentów, którzy ukończyli studia inżynierskie, licencjackie lub magisterskie. A w szczególności poszukuje absolwentów takich kierunków, jak elektrotechnika, inżynieria mechaniczna, informatyka, marketing, zarządzanie, finanse i rachunkowość.

Absolwenci studiów MBA - Firma Vertiv od zawsze poszukuje najlepszych absolwentów studiów MBA z doświadczeniem, umiejętnościami i chęcią pracy w firmie zorientowanej na osiąganie jak najlepszych wyników.

Aplikuj teraz

Dołącz do programu, który kształtuje Nową Generację

Masz wątpliwości?

Nikt nie mówił, że po ukończeniu szkoły będzie łatwo rozpocząć karierę. My również nie. Ale to nie jest niemożliwe. To kwestia wyboru.

Twój wybór:

1. Szukasz reklamowanego słodkimi hasłami stażu, który tak naprawdę polega na podawaniu kawy?

2. Czy chcesz pracować na pełny etat w firmie, gdzie wszystko jest prawdziwe, w której stale stawiane są Ci nowe wyzwania i możesz pokonywać kolejne granice, jedna po drugiej?

Jeśli bliższa Ci jest ta druga opcja, to na Twoim radarze powinien znaleźć się Program Nowa Generacja Vertiv. Ponieważ jesteśmy JEDNYM globalnym zespołem, który sprawia, że nasz połączony świat jest możliwy. Szukamy wybitnych umysłów, które zakaszą rękawy i będą razem z nami z pasją wprowadzać innowacje.

Dołącz do programu

Vertiv to firma, która powstała z misją dostarczania rozwiązań dla krytycznych technologii. Rozwiązania te powstają często na skutek zderzenia różnych punktów widzenia i perspektyw. Dlatego wszystkim naszym działaniom towarzyszy duch integracji. Szeroki zasób doświadczeń, z jakich czerpiemy, sprawia że jesteśmy nie tylko firmą różnorodną. Sprawia, że jesteśmy lepszą firmą.

Vertiv dokłada starań, aby stworzyć globalne miejsce pracy, które wspiera i promuje różnorodność, jest otwarte na integrację i pielęgnuje poszanowanie jednostki. Wierzymy, że zebranie w jednym miejscu otwartych, entuzjastycznie nastawionych i uzdolnionych ludzi pochodzących z różnych środowisk przyczynia się do rozwoju inwencji i wzrostu zaangażowania w zespole.

W rezultacie oferujemy aktywny program rekrutacji i zatrudniania na stanowiskach managerskich bez względu na płeć, czy pochodzenie. Chcemy być preferowanym pracodawcą w zakresie awansów, transferów, wynagrodzeń, świadczeń, doradztwa zawodowego, szkoleń sponsorowanych przez firmę, programów stypendialnych oraz socjalnych i rekreacyjnych dla naszych pracowników.

Polityka zapewniania równych szans zatrudnienia Vertiv gwarantuje brak dyskryminacji lub molestowania pracowników, lub kandydatów na tle rasowym, koloru skóry, wyznawanej religii, płci, orientacji seksualnej, tożsamości płciowej, wieku, niepełnosprawności, pochodzenia, statusu kombatanta ani w związku z innymi czynnikami stanowiącymi naruszenie obowiązujących przepisów prawa i regulacji.

PARTNERZY
Charakterystyka ogólna
Logowanie dla Partnerów

Język i lokalizacja