The page you're viewing is for Polish (EMEA) region.

Współpraca z przedstawicielem Vertiv umożliwia dostosowanie złożonych projektów do indywidualnych potrzeb. Jeśli reprezentujesz organizację, która poszukuje wskazówek technicznych dotyczących dużego projektu, Vertiv zapewni Ci potrzebne wsparcie.

Dowiedz się więcej

Wielu klientów współpracuje z resellerem i/lub partnerem Vertiv, a następnie kupuje produkty Vertiv dla własnych zastosowań IT. Partnerzy są gruntownie przeszkoleni, posiadają odpowiednie doświadczenie oraz są dobrze przygotowani do konfigurowania, oferowania i wspierania rozwiązań oraz infrastruktury IT, przy użyciu produktów Vertiv.

Znajdź resellera

Już wiesz, czego potrzebujesz? Potrzebujesz wygodnych zakupów online i dogodnych warunków transportowych? Niektóre kategorie produktów Vertiv można zakupić za pośrednictwem resellera internetowego.


Znajdź sprzedawcę internetowego

Potrzebujesz pomocy w wyborze produktu? Porozmawiaj z wykwalifikowanym specjalistą Vertiv, który pomoże Ci znaleźć odpowiednie rozwiązanie.Skontaktuj się z ekspertem Vertiv

The page you're viewing is for Polish (EMEA) region.

Praca w inżynierii

Razem budujemy świat, w którym działają wszystkie kluczowe aplikacje. Vertiv jest światowym liderem w projektowaniu, produkcji i serwisowaniu technologii infrastruktury sieci IT o znaczeniu krytycznym dla działalności: od chmury po obrzeża sieci.

Praca w inżynierii | Kariera w Vertiv

Vertiv łączy sprzęt, oprogramowanie, analitykę i bieżące usługi w celu zapewnienia ciągłości pracy infrastruktury cyfrowej klientów i kluczowych aplikacji, optymalnej wydajności i rozwoju, uwzględniając ich potrzeby biznesowe.

Inżynieria to serce naszej działalności i fundament wiodącej pozycji w branży. Nasi pracownicy za sprawą wizjonerskiej wiedzy, zaangażowania i elastyczności stają się Architects of Continuity™ dzięki nim firmy naszych klientów działają nieprzerwanie.

Vertiv intensyfikuje globalne działania rekrutacyjne i poszukuje inżynierów, menedżerów programów/projektów oraz uzdolnionych pracowników, którzy wesprą nasze inwestycje w badania i rozwój oraz innowacje produktowe w celu zapewnienia firmie długoterminowego przywództwa w branży.

Dowiedz się więcej o tym, jak zostać członkiem zespołów inżynierskich Vertiv, które nazywamy Architects of Continuity.

Inżynieria mechaniczna

Nasi inżynierowie mechanicy współpracują z globalnym zespołem ds. rozwoju nowych produktów odpowiedzialnym za krytyczną infrastrukturę o znaczeniu krytycznym, zgodnie z najwyższymi standardami i wysokimi wymaganiami. Projekt mechaniczny może obejmować, zależnie od produktu, elementy konstrukcyjne, HVAC, integrację urządzeń elektrycznych, instalacji przeciwpożarowych, podzespołów zasilania i oświetlenia oraz systemy. Inżynierowie mechanicy współpracują również z łańcuchami dostaw i zespołami produkcyjnymi: od fazy koncepcji, przez szczegółowy projekt, po produkcję.

Szukaj ofert pracy

Referencje

Dlaczego lubię pracę w dziale inżynierii w Vertiv?

Kevin Dunlap
Wiceprezes – Szafy i Klimatyzacja Obrzeży Sieci

Czym zajmuje się Vertiv?

Lorenz Hofmann
VP - IMS i niestandardowe systemy wentylacyjne

Co cenię w pracowniku?

Greg Funk
Dyrektor – Inżynier

Elektrotechnika

Nasi inżynierowie elektrotechnicy współpracują z globalnym zespołem ds. rozwoju nowych produktów odpowiedzialnym za infrastrukturę o znaczeniu krytycznym, zgodnie z najwyższymi standardami i wysokimi wymaganiami. Projektowanie instalacji elektrycznych obejmuje systemy wysokiego/niskiego napięcia, alarmowania przeciwpożarowego i sterowania oraz integrację z innymi dziedzinami - architektonicznymi, konstrukcyjnymi, mechanicznymi - zgodnie z celami jakościowymi, środowiskowymi, kosztowymi itp. Inżynierowie elektrotechnicy zajmują się również bieżącym wsparciem produkcji i serwisu.

Szukaj ofert pracy

Referencje

Co cenię w pracowniku?

Scott Armul
Wiceprezes i Dyrektor Generalny – Departament Zasilania DC

Jakich rad udzieliłbyś osobie wybierającej się na rozmowę kwalifikacyjną w Vertiv?

Martin T. Olsen
Wiceprezes ds. Globalnych Systemów Brzegowych – Ameryka Północna i Południowa

Inżynieria oprogramowania/oprogramowania firmware

Nasi inżynierowie oprogramowania opracowują i serwisują oprogramowanie oraz firmware rozwiązań dla ciągłości działania infrastruktury centrum danych. Inżynierowie oprogramowania współpracują z zespołem inżynierów przy serwisowaniu i utrzymaniu funkcjonujących platform oraz opracowywaniu nowych.

Szukaj ofert pracy

Referencje

Amy-chen

Amy Chen
Dyrektor, Inżynieria Oprogramowania Firmware

Jedną z rzeczy, które naprawdę cenię w Vertiv, to ludzie. Swoją karierę w Vertiv zaczęłam lata temu jako stażysta. W tamtym czasie miałem wiele pytań i sporo musiałam się nauczyć. Moi współpracownicy zawsze byli cierpliwi i uprzejmie udzielali odpowiedzi na moje wątpliwości. Oczywiście, jako osoba początkująca, popełniłam wiele błędów. Pamiętam jak jeden z moich schematów skończył pokreślony na czerwono przez inżynierów. Byłem zawstydzona, gdy omawiano te czerwone linie na spotkaniu, ale inżynierowie nigdy nie sprawili, że czułam się niekomfortowo. Zamiast tego, przekazywali mi informacje, które sprawiły, że byłam dumna z tego, co osiągnęłam i wystarczająco zmotywowana, aby poprawiać wyniki w przyszłości.

W naszym zespole zajmującym się oprogramowaniem firmware mamy kilka przechodnich „trofeów”, które służą nam do oceny, w zabawny i przyjacielski sposób, błędów oraz osiągnięć jego członków. Na przykład, gdy Twoja zmiana programowania spowoduje, że kod przestanie poprawnie kompilować się, otrzymujesz zabawkę „Bob Budowniczy”, a jeśli rozwiążesz trudny błąd w oprogramowaniu firmaware otrzymujesz fajkę i kaszkiet Sherlocka Holmes’a. Doceniamy i celebrujemy osiągnięcia innych. Traktujemy z dystansem własne błędy i wspieramy się wzajemnie. Razem, jako zespół, osiągamy większe sukcesy pracując w przyjaznym i wesołej atmosferze.

Zarządzanie produktem

Menedżerowie ds. produktów (ofert) w Vertiv zarządzają ofertowaniem i stymulują wzrostu i rentowność. Menedżer ds. ofert współpracuje ze swoim zespołem, aby uzyskać dogłębny wgląd potrzeb klientów oraz pożądane wyniki poprzez szeroko zakrojone badania klientów, kanałów i rynku. Następnie przekształca te informacje w innowacyjne strategie produktowe i szczegółowe wymagania marketingowe oraz opracowuje analizę biznesową, których założeń pilnuje przez cały proces projektowania i wprowadzania produktów na rynek. W ten sposób koordynują pracę pomiędzy różnymi zespołami funkcjonalnymi i oferują produkt w możliwie najkrótszym czasie. Jednocześnie zarządzają rentownością i prognozowaną sprzedażą.

Szukaj ofert pracy

Referencje

Czym jest zarządzanie produktem w Vertiv?

Ramesh Menon
Wiceprezes i Dyrektor Generalny ds. Rozwiązań Zasilania Rozproszonego

Zarządzanie projektami i programami

Menedżerowie ds. programów i projektów Vertiv koordynują działania w ramach wyznaczonych nowych projektów rozwojowych produktów lub inicjatyw strategicznych. Są odpowiedzialni za zapewnienie realizacji celów i założeń projektów w wyznaczonych ramach czasowych i budżetowych. Menedżer programu współpracuje z różnymi działami funkcjonalnymi i ustala ramy czasowe i finansowe, wymagania kadrowe oraz alokację zasobów, a następnie kieruje i koordynuje działania przez cały cykl życia projektu.

Szukaj ofert pracy

Referencje

Czym zajmuje się menedżer programu w Vertiv?

Kyle Keeper
Wiceprezes - Globalne Zasilanie AC

Inżyniera testów

Inżynierowie ds. testów w firmie Vertiv wykonują różnorodne i złożone zadania związane z testowaniem głównych systemów. Projektują i opracowują procedury testowe oraz pomagają w ocenie wyposażenia testowego wymaganego do przeprowadzania kontroli jakości. Inżynierowie ds. testów przygotowują również zalecenia dotyczące procedur testowania i dokumentowania, które mają być stosowane począwszy od fazy projektowania produktu po początkową produkcję. Konstruują również osprzęt testowy.

Szukaj ofert pracy
PARTNERZY
Charakterystyka ogólna
Logowanie dla Partnerów

Język i lokalizacja