The page you're viewing is for Turkish (EMEA) region.

Bir Vertiv üreticisinin temsilcisiyle çalışmak, karmaşık tasarımların benzersiz ihtiyaçlarınıza göre yapılandırılmasını sağlar. Büyük bir projede teknik rehberlik isteyen bir kuruluşsanız, Vertiv ihtiyacınız olan desteği sağlayabilir.

Daha Fazla Bilgi

Birçok müşteri, BT uygulamaları için Vertiv ürünlerini satın almak üzere bir Vertiv bayi iş ortağıyla birlikte çalışır. İş ortakları kapsamlı eğitim ve deneyime sahiptir ve Vertiv ürünleriyle tüm IT ve altyapı çözümlerini belirlemek, satmak ve desteklemek için benzersiz bir konuma sahiptir.

Bir Bayi Bulun

Neye ihtiyacınız olduğunu zaten biliyor musunuz? Online satın alma ve gönderim kolaylığı mı istiyorsunuz? Belirli kategorilerden Vertiv ürünleri online bir bayi aracılığıyla satın alınabilir.


Bir Bayi Bulun

Ürün seçiminde yardıma mı ihtiyacınız var? Sizin için doğru olan çözüme ulaşmanıza yardımcı olacak son derece kalifiye bir Vertiv Uzmanı ile konuşun.Bir Vertiv Uzmanı ile İletişime Geçin

The page you're viewing is for Turkish (EMEA) region.

Tools & Applications

Vertiv UPS Interactive Runtime Tools

Access an interactive graph providing detailed run time information for various load levels and extended runtime battery cabinets for the Liebert GXT5 UPS system.

rPDU Finder

Use the rPDU Finder to locate the Vertiv Geist power strip that you require based on a variety of configuration options.

Compare UPS Products

Discover our Interactive Product Selector and choose the right UPS products.

Compare Racks Products

Discover our Interactive Product Selector and choose the right Rack products.

Compare IT Management

Discover our Interactive Product Selector and choose the right IT Management products.

Data Center Career Simulator

With the A.I.-driven infrastructure management paired with the rise of edge computing and the increasing dependence on the cloud that will change the data center as we know it, what’s your future data center job role? Take the 1 minute survey and get your personalized video and PDF future job role.

Trinergy Cube Smart Solutions

For Registered Partners only. The TCO Calculator and Optimizer are part of the Trinergy Cube Smart Solutions we offer.

İş Ortağı Oturumu Aç

Dil ve Lokasyon