The page you're viewing is for Turkish (EMEA) region.

Bir Vertiv üreticisinin temsilcisiyle çalışmak, karmaşık tasarımların benzersiz ihtiyaçlarınıza göre yapılandırılmasını sağlar. Büyük bir projede teknik rehberlik isteyen bir kuruluşsanız, Vertiv ihtiyacınız olan desteği sağlayabilir.

Daha Fazla Bilgi

Birçok müşteri, BT uygulamaları için Vertiv ürünlerini satın almak üzere bir Vertiv bayi iş ortağıyla birlikte çalışır. İş ortakları kapsamlı eğitim ve deneyime sahiptir ve Vertiv ürünleriyle tüm IT ve altyapı çözümlerini belirlemek, satmak ve desteklemek için benzersiz bir konuma sahiptir.

Bir Bayi Bulun

Neye ihtiyacınız olduğunu zaten biliyor musunuz? Online satın alma ve gönderim kolaylığı mı istiyorsunuz? Belirli kategorilerden Vertiv ürünleri online bir bayi aracılığıyla satın alınabilir.


Online Bayi Bulun

Ürün seçiminde yardıma mı ihtiyacınız var? Sizin için doğru olan çözüme ulaşmanıza yardımcı olacak son derece kalifiye bir Vertiv Uzmanı ile konuşun.Bir Vertiv Uzmanı ile İletişime Geçin

The page you're viewing is for Turkish (EMEA) region.

Thermal Parts Manuals

Liebert Thermal Management parts manuals provide an in-depth look at the components available for data center cooling and data center racks, to help you optimize data center design. Vertiv may make improvements and/or changes in the products described in the document at any time without notice. Part numbers and technical information are subject to change without prior notice. Vertiv Co. assumes no responsibility and disclaims all liability for incidental or consequential damages resulting for use of this information from errors or omissions.

Room Cooling

Prioritize your cooling solutions to ensure reliable and energy efficient operations as well as maximize the lifespan of your critical devices. With our detailed parts gallery and manuals, selecting the products to match your needs is made easier.

Free Cooling Chillers

Take the smart approach to environmental control planning with innovations that deliver high efficiency and reliability, particularly for small to medium sized data centers. Whether for product selection or optimization, you can benefit exploring their section parts and features.

Rack Cooling

Utilize these scalable, space-saving cooling solutions when your racks load up to 35 kW and you don’t want to increase floor space. Build your resources with parts manuals and image gallery to fully optimize your cooling units.

İŞ ORTAKLARI
Genel Bakış
İş Ortağı Oturumu Aç

Dil ve Lokasyon