The page you're viewing is for Turkish (EMEA) region.

Bir Vertiv üreticisinin temsilcisiyle çalışmak, karmaşık tasarımların benzersiz ihtiyaçlarınıza göre yapılandırılmasını sağlar. Büyük bir projede teknik rehberlik isteyen bir kuruluşsanız, Vertiv ihtiyacınız olan desteği sağlayabilir.

Daha Fazla Bilgi

Birçok müşteri, BT uygulamaları için Vertiv ürünlerini satın almak üzere bir Vertiv bayi iş ortağıyla birlikte çalışır. İş ortakları kapsamlı eğitim ve deneyime sahiptir ve Vertiv ürünleriyle tüm IT ve altyapı çözümlerini belirlemek, satmak ve desteklemek için benzersiz bir konuma sahiptir.

Bir Bayi Bulun

Neye ihtiyacınız olduğunu zaten biliyor musunuz? Online satın alma ve gönderim kolaylığı mı istiyorsunuz? Belirli kategorilerden Vertiv ürünleri online bir bayi aracılığıyla satın alınabilir.


Online Bayi Bulun

Ürün seçiminde yardıma mı ihtiyacınız var? Sizin için doğru olan çözüme ulaşmanıza yardımcı olacak son derece kalifiye bir Vertiv Uzmanı ile konuşun.Bir Vertiv Uzmanı ile İletişime Geçin

The page you're viewing is for Turkish (EMEA) region.

Building Blocks to Develop Your Total Infrastructure Solution

Vertiv Integrated Solutions

Solution Builder

Building the Edge Just Got Easier

Discover expert designed IT infrastructure solutions with proven success in diverse environments and countless applications. Vertiv empowers you to configure a solution to address your customer’s unique business needs either by diving into a specific environment to receive expert suggestions based on a specific application.

EXPLORE VERTIV PRODUCTS       Submit Reference Design Feedback

Vertiv Foundation Reference Design Finder

Get started building all-in-one IT infrastructure solutions perfect for your business.

Help Me Build

Answer a series of 4 basic questions about your environment and IT infrastructure to receive a recommended solution best suited for your application.

Find My Solutions

Reference Design Search

Explore all reference designs with robust filtering options to find and compare available solutions ideal for your business needs.

Explore all Solutions

Expertly Crafted Reference Designs

Reference Designs are recommended solutions for specific applications. Each environment has a list of recommended solutions with various options based not only on the amount of equipment to be deployed but also provides varying levels of power and environmental protection. Select the reference design that most closely matches the customer’s needs and customize to create a one of a kind all-in-one solution.

Explore the Edge by clicking each environment below.

Contact Us to upgrade or swap out hardware, accessories, or add on software and services to modify the solution to match specific business needs.

İŞ ORTAKLARI
Genel Bakış
İş Ortağı Oturumu Aç

Dil ve Lokasyon