The page you're viewing is for Turkish (EMEA) region.

The page you're viewing is for Turkish (EMEA) region.

Network Closets

Vertiv global çözümleri ile özelleştirilmiş network closet.

Vertiv Avantajı

Vertiv network closet çözümleri, esnekliği, ölçeklenebilirliği ve verimliliği standartlaşmış tasarımlarla en üst düzeye çıkarmak için üretilmiştir.

Endüstri lideri SmartCabinet™, SmartRow™ DCR ve SmartRow™ DCX ürün ailelerine dayanarak, birkaç hafta içinde mevcut alanınızdaki network closet altyapısını tasarlayabilir ve dağıtabiliriz. İster bir closet olsun ister bin, karmaşıklık olmadan veya ödün vermeden enerji tasarrufunu %28‘e kadar artırın ve kabin yoğunluğunu %60‘a kadar artırın.

Broşürü İndir

Vertiv Global Çözümler

Projenin yürütülmesi süresince ilk gerekliliklerin tamamen geliştirilmesinden faydalanın.

Kolaylaştırılmış bir sürecin yararlarını korurken uygulamaları uyarlayın.

Görev açısından kritik iş zorluklarını basitleştirmek için Vertiv uzmanlığı ve disipline özgü ortakların bir karışımını kullanın.

FEATURED SUCCESS STORY

Placer İlçesinde Alandan Tasarruf Etme

Kaliforniya'daki Placer İlçesi Birleşik Okul Bölgesi, bir konferans salonu ve ofis alanı inşa etmek için binasında daha fazla yer bulması gerekiyordu.

Vertiv SmartRow ürünlerini kullanarak eski veri merkezinin taban alanını yoğunlaştırıp büyük inşaata olmadan yeni alanlar inşa edebildiler. Kompakt tasarım ve entegre yangın söndürme sistemi sadece SmartRow kurulumunun herhangi bir alanda yapılmasını mümkün kılmakla kalmaz, aynı zamanda enerji tüketimini %27'ye kadar azaltır.

Read The Full Story

İlgili Ürünler ve Hizmetler

SmartCabinet 24U Aktif Soğutma

SmartCabinet™, basit tek bir paket çözümde kabin, kesintisiz güç, ısı yönetimi, güç dağıtımı, izleme ve altyapı yönetimi içeren eksiksiz bir BT altyapısı çözümüdür ve Mikro Veri Merkezi sunma konusunda yeni bir yaklaşımdır. Kullanıma hazır BT kabin alanı sunan, tamamen entegre, sektörün en iyisi bir tak ve kullan çözümüdür.

Liebert PSI KGK, 750-3000 VA

Liebert® PSI, esnek tasarıma sahip olan ve alçaltıcı/yükseltici otomatik voltaj regülasyonu teknolojisi içeren kompakt, hat etkileşimli KGK sistemidir.

Liebert GXT4 KGK, 700-10.000 VA

Kritik önem taşıyan ekipmanları korumak için önerilen Liebert® GXT4™, aküye geçiş sırasında kesinti yaşatmadan sürekli ve yüksek kaliteli AC güç sağlayan gerçek bir çevrimiçi KGK'dır. Ekipmanı; elektrik kesintileri, voltaj düşmeleri, kısa süreli azalmalar, dalgalanmalar veya gürültü paraziti nedeniyle ortaya çıkan güç düzensizliklerinin hepsinden korur.

Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Birkaç basit soruyu cevapladığınızda, sizi sektörünüzden bir çözüm uzmanı ile görüştüreceğiz.

Dil ve Lokasyon