The page you're viewing is for Turkish (EMEA) region.

Bir Vertiv üreticisinin temsilcisiyle çalışmak, karmaşık tasarımların benzersiz ihtiyaçlarınıza göre yapılandırılmasını sağlar. Büyük bir projede teknik rehberlik isteyen bir kuruluşsanız, Vertiv ihtiyacınız olan desteği sağlayabilir.

Daha Fazla Bilgi

Birçok müşteri, BT uygulamaları için Vertiv ürünlerini satın almak üzere bir Vertiv bayi iş ortağıyla birlikte çalışır. İş ortakları kapsamlı eğitim ve deneyime sahiptir ve Vertiv ürünleriyle tüm IT ve altyapı çözümlerini belirlemek, satmak ve desteklemek için benzersiz bir konuma sahiptir.

Bir Bayi Bulun

Neye ihtiyacınız olduğunu zaten biliyor musunuz? Online satın alma ve gönderim kolaylığı mı istiyorsunuz? Belirli kategorilerden Vertiv ürünleri online bir bayi aracılığıyla satın alınabilir.


Online Bayi Bulun

Ürün seçiminde yardıma mı ihtiyacınız var? Sizin için doğru olan çözüme ulaşmanıza yardımcı olacak son derece kalifiye bir Vertiv Uzmanı ile konuşun.Bir Vertiv Uzmanı ile İletişime Geçin

The page you're viewing is for Turkish (EMEA) region.

Network Closets

Vertiv global çözümleri ile özelleştirilmiş network closet.

Vertiv Avantajı

Vertiv network closet çözümleri, esnekliği, ölçeklenebilirliği ve verimliliği standartlaşmış tasarımlarla en üst düzeye çıkarmak için üretilmiştir.

Endüstri lideri SmartCabinet™, SmartRow™ DCR ve SmartRow™ DCX ürün ailelerine dayanarak, birkaç hafta içinde mevcut alanınızdaki network closet altyapısını tasarlayabilir ve dağıtabiliriz. İster bir closet olsun ister bin, karmaşıklık olmadan veya ödün vermeden enerji tasarrufunu %28‘e kadar artırın ve kabin yoğunluğunu %60‘a kadar artırın.

Broşürü İndir

Vertiv Global Çözümler

 Image

Projenin yürütülmesi süresince ilk gerekliliklerin tamamen geliştirilmesinden faydalanın.

 Image

Kolaylaştırılmış bir sürecin yararlarını korurken uygulamaları uyarlayın.

 Image

Görev açısından kritik iş zorluklarını basitleştirmek için Vertiv uzmanlığı ve disipline özgü ortakların bir karışımını kullanın.

İlgili Ürünler ve Hizmetler

Vertiv™ VR Rack

Standardize your deployments around the world and bring them online faster with the Vertiv™ VR rack. The Vertiv™ VR supports a wide variety of equipment including servers, storage, switches, routers, PDUs, UPSs, console port servers and KVM switches.

Vertiv™ Liebert® GXT5 Lithium-Ion UPS 1000 - 3000 VA, 230V

The Vertiv™ Liebert® GXT5 Lithium-Ion double-conversion online UPS provides the highest level of power conditioning and power protection for critical business IT systems such as network equipment and business servers. This ensures that your mission-critical systems and applications are protected in the event of any utility power problems such as power surges or a complete loss of power.

Vertiv™ Geist™ Switched Rack PDU

Vertiv™ Geist™ Switched rack PDUs (rPDU) provide a comprehensive view of critical IT equipment power usage. Both at the rack and via remote access have the added ability to remotely turn on, turn off, or reboot power at each outlet. Switched rPDUs are available in a variety of electrical and receptacle configurations.

Vertiv™ Environet™ Alert

Vertiv™ Environet™ Alert provides industry companies with critical facility monitoring software that is affordable and easy to use. This solution delivers superior monitoring, alerting, trending and data organization capabilities for companies in such verticals as healthcare, financial services, government and more, helping them protect and grow their business. Customers get monitoring, alerting and trending at a price that’s right for their business.

Vertiv™ Geist™ Rack Transfer Switch

The Vertiv™ Geist™ Rack Transfer Switch (RTS) delivers redundant power to single corded devices. Two independent power inputs enables users to connect to a primary and secondary power source. The Vertiv™ Geist™ Rack Transfer Switch automatically detects the loss of power and switches the power load to the alternative power source in less than 4-8 milliseconds without the need for human intervention.

Vertiv Edge single phase UPS

Vertiv™ Edge is a family of highly reliable, efficient, manageable and flexible line interactive sinewave UPSs, with models ranging from 500VA to 3000VA in 1U, 2U, 3U, mini-tower, rack tower and rack-mount form factors (depending on model). With a high 0.9 power factor, controllable outlets and extended runtime options, Vertiv Edge is a cost-effective choice for protecting server and networking equipment in distributed and Edge IT applications.

Vertiv Geist Basic Rack PDU

Vertiv Basic rack PDUs (rPDU) provide reliable power distribution to critical IT equipment within a rack or cabinet. Basic rPDUs are available in a variety of electrical and receptacle configurations.

Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Birkaç basit soruyu cevapladığınızda, sizi sektörünüzden bir çözüm uzmanı ile görüştüreceğiz.

İŞ ORTAKLARI
Genel Bakış
İş Ortağı Oturumu Aç

Dil ve Lokasyon