The page you're viewing is for Turkish (EMEA) region.

Bir Vertiv üreticisinin temsilcisiyle çalışmak, karmaşık tasarımların benzersiz ihtiyaçlarınıza göre yapılandırılmasını sağlar. Büyük bir projede teknik rehberlik isteyen bir kuruluşsanız, Vertiv ihtiyacınız olan desteği sağlayabilir.

Daha Fazla Bilgi

Birçok müşteri, BT uygulamaları için Vertiv ürünlerini satın almak üzere bir Vertiv bayi iş ortağıyla birlikte çalışır. İş ortakları kapsamlı eğitim ve deneyime sahiptir ve Vertiv ürünleriyle tüm IT ve altyapı çözümlerini belirlemek, satmak ve desteklemek için benzersiz bir konuma sahiptir.

Bir Bayi Bulun

Neye ihtiyacınız olduğunu zaten biliyor musunuz? Online satın alma ve gönderim kolaylığı mı istiyorsunuz? Belirli kategorilerden Vertiv ürünleri online bir bayi aracılığıyla satın alınabilir.


Online Bayi Bulun

Ürün seçiminde yardıma mı ihtiyacınız var? Sizin için doğru olan çözüme ulaşmanıza yardımcı olacak son derece kalifiye bir Vertiv Uzmanı ile konuşun.Bir Vertiv Uzmanı ile İletişime Geçin

The page you're viewing is for Turkish (EMEA) region.

Colocation ve Bulut

Vertiv global çözümleri ile özelleştirilmiş colocation çözümleri

Vertiv Avantajı

Vertiv global çözümleri, başlangıçtaki gereksinimlerden proje yürütme sürecine kadar sizinle birlikte çalışan bütünsel bir proje görünümü sunar.

Hızlı teslimat ve yerinde montaj sunabilmek için, ürünlerin ön mühendisliği, ön konfigürasyonu, ön testi ve ön onayını gerçekleştirerek, çözümü gereksinimleriniz için uyarlıyoruz. Çözümlerimiz, veri merkezi ve telekomünikasyon uygulamalarında onlarca yıllık liderliğe dayanan global bir üretim ve tedarik zinciri taban alanı ile desteklenmektedir.

Broşürü İndir

Vertiv Global Çözümleri

 Image

Provide designs and build a facility with scalable cooling, power, and whitespace.

 Image

Engage with IT, facilities, network, and security to integrate with the project from initial requirements through execution.

 Image

Drive out inefficiency by customizing pre-tested, factory-integrated, multi-vendor solutions and assembling them on-site.

Related Products & Services

VERTIV™ Power Module

VERTIV™ Power Module, iş taleplerinizi karşılamak için izole edilmiş, güçlü, kritik altyapı kapasitesini tam zamanında kurmanızı sağlar.

Front view of the Trinergy Cube modular, online UPS system

Liebert Trinergy Cube KGK, 150 kW-3,4 MW

Liebert® Trinergy™ Cube, kurumsal veri merkezlerine eşsiz bir performans sağlayan yeni nesil Trinergy KGK'dır. Gittikçe artan iş talepleriyle birlikte değişmeye hazır bu sistem en üst düzeyde güç kullanılabilirliği ve daha az toplam sahip olma maliyeti, minimum enerji tüketimi ve CO2 emisyonu sağlar. En son yüksek verimlilik Dinamik Çevrimiçi modu, kullanılabilirlikten ödün vermeden %99'a varan çalışma verimliliği sağlar.

Liebert EXL data center UPS family side view

Liebert EXL S1 UPS, 100-1200 kW

Liebert® EXL S1, orta ve büyük ölçekli veri merkezleri ve kritik uygulamalar için güvenli güç, birinci sınıf yük koruması ve maksimum enerji tasarrufu sağlar. En son yüksek verimlilik Dinamik Çevrimiçi modu, kullanılabilirlikten ödün vermeden %99'a varan çalışma verimliliği sağlar.

Full view of the Liebert EFC - a Vertiv evaporative free cooling solution

Liebert EFC, Evaporatif Freecooling Çözümü

Sistem, tümü bir alanda sunulan dolaylı hava-hava ısı değişimine ve evaporatif soğutma teknolojisine sahiptir. Liebert EFC, evaporatif soğutma ilkesinden faydalanarak hava sıcaklıklarını düşürme özelliğine sahiptir. Liebert EFC bu teknoloji ile en üst seviye enerji verimliliği sunmanın yanı sıra, en aza indirilmiş çalışma maliyetlerinin elde edilmesini sağlayacak şekilde 1.03 değerinde pPUE seviyelerine ulaşabilmektedir.

Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Birkaç basit soruyu cevapladığınızda, sizi sektörünüzden bir çözüm uzmanı ile görüştüreceğiz.

İŞ ORTAKLARI
Genel Bakış
İş Ortağı Oturumu Aç

Dil ve Lokasyon