The page you're viewing is for Turkish (EMEA) region.

The page you're viewing is for Turkish (EMEA) region.

Colocation ve Bulut

Vertiv global çözümleri ile özelleştirilmiş colocation çözümleri

Vertiv Avantajı

Vertiv global çözümleri, başlangıçtaki gereksinimlerden proje yürütme sürecine kadar sizinle birlikte çalışan bütünsel bir proje görünümü sunar.

Hızlı teslimat ve yerinde montaj sunabilmek için, ürünlerin ön mühendisliği, ön konfigürasyonu, ön testi ve ön onayını gerçekleştirerek, çözümü gereksinimleriniz için uyarlıyoruz. Çözümlerimiz, veri merkezi ve telekomünikasyon uygulamalarında onlarca yıllık liderliğe dayanan global bir üretim ve tedarik zinciri taban alanı ile desteklenmektedir.

Broşürü İndir

Vertiv Global Çözümleri

Provide designs and build a facility with scalable cooling, power, and whitespace.

Engage with IT, facilities, network, and security to integrate with the project from initial requirements through execution.

Drive out inefficiency by customizing pre-tested, factory-integrated, multi-vendor solutions and assembling them on-site.

FEATURED SUCCESS STORY

T-Systems hızlı kullanılabilirlik ve ölçeklenebilirlik sağlar

Bulut hizmetleri sağlama konusundaki stratejik vizyonunun ardından, T-Systems’in veri merkezi genişletme ihtiyacı her şeyden önemli hale geldi..

Kapsamlı bir analizden sonra, Vertiv hızlı bir şekilde kullanılabilirliği ve yüksek ölçeklenebilirliği başarılı bir şekilde elde etmek için ideal bir seçenek olarak, aşamalı bir yatırımın yanı sıra genişlemenin gelecekteki aşamalarını kolaylıkla mümkün kılarak modüler, konteynerli bir yapı çözümünün desteklenmesine yardımcı oldu..

Read The Full Story

Related Products & Services

VERTIV™ Power Module

VERTIV™ Power Module, iş taleplerinizi karşılamak için izole edilmiş, güçlü, kritik altyapı kapasitesini tam zamanında kurmanızı sağlar.

Front view of the Trinergy Cube modular, online UPS system

Liebert Trinergy Cube KGK, 150 kW-3,4 MW

Liebert® Trinergy™ Cube, kurumsal veri merkezlerine eşsiz bir performans sağlayan yeni nesil Trinergy KGK'dır. Gittikçe artan iş talepleriyle birlikte değişmeye hazır bu sistem en üst düzeyde güç kullanılabilirliği ve daha az toplam sahip olma maliyeti, minimum enerji tüketimi ve CO2 emisyonu sağlar. En son yüksek verimlilik Dinamik Çevrimiçi modu, kullanılabilirlikten ödün vermeden %99'a varan çalışma verimliliği sağlar.

Liebert EXL data center UPS family side view

Liebert EXL S1 UPS, 100-1200 kW

Liebert® EXL S1, orta ve büyük ölçekli veri merkezleri ve kritik uygulamalar için güvenli güç, birinci sınıf yük koruması ve maksimum enerji tasarrufu sağlar. En son yüksek verimlilik Dinamik Çevrimiçi modu, kullanılabilirlikten ödün vermeden %99'a varan çalışma verimliliği sağlar.

Full view of the Liebert EFC - a Vertiv evaporative free cooling solution

Liebert EFC, Evaporatif Freecooling Çözümü

Sistem, tümü bir alanda sunulan dolaylı hava-hava ısı değişimine ve evaporatif soğutma teknolojisine sahiptir. Liebert EFC, evaporatif soğutma ilkesinden faydalanarak hava sıcaklıklarını düşürme özelliğine sahiptir. Liebert EFC bu teknoloji ile en üst seviye enerji verimliliği sunmanın yanı sıra, en aza indirilmiş çalışma maliyetlerinin elde edilmesini sağlayacak şekilde 1.03 değerinde pPUE seviyelerine ulaşabilmektedir.

Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Birkaç basit soruyu cevapladığınızda, sizi sektörünüzden bir çözüm uzmanı ile görüştüreceğiz.

Dil ve Lokasyon