The page you're viewing is for Turkish (EMEA) region.

Bir Vertiv üreticisinin temsilcisiyle çalışmak, karmaşık tasarımların benzersiz ihtiyaçlarınıza göre yapılandırılmasını sağlar. Büyük bir projede teknik rehberlik isteyen bir kuruluşsanız, Vertiv ihtiyacınız olan desteği sağlayabilir.

Daha Fazla Bilgi

Birçok müşteri, BT uygulamaları için Vertiv ürünlerini satın almak üzere bir Vertiv bayi iş ortağıyla birlikte çalışır. İş ortakları kapsamlı eğitim ve deneyime sahiptir ve Vertiv ürünleriyle tüm IT ve altyapı çözümlerini belirlemek, satmak ve desteklemek için benzersiz bir konuma sahiptir.

Bir Bayi Bulun

Neye ihtiyacınız olduğunu zaten biliyor musunuz? Online satın alma ve gönderim kolaylığı mı istiyorsunuz? Belirli kategorilerden Vertiv ürünleri online bir bayi aracılığıyla satın alınabilir.


Online Bayi Bulun

Ürün seçiminde yardıma mı ihtiyacınız var? Sizin için doğru olan çözüme ulaşmanıza yardımcı olacak son derece kalifiye bir Vertiv Uzmanı ile konuşun.Bir Vertiv Uzmanı ile İletişime Geçin

The page you're viewing is for Turkish (EMEA) region.

Kablo Geçiş İstasyonu

Özel kablo geçiş istasyonları için Vertiv global çözümlerinden faydalanın

Vertiv Avantajı

Vertiv, dünyanın herhangi bir yerinde, ister birkaç tane olsun ister onlarca, kablo iniş istasyonlarını desteklemek için ana elektriksel ve fiziksel altyapıyı sağlar.

Vertiv, yerinde monte edilmiş ve yerel pazarlar için özelleştirilmiş tekrarlanabilir, modüler, çözümler sunmak için portföyümüzün genişliğini ve disipline özgü ortaklarımızın deneyimini kullanır. Yaklaşımımız, ayırt edici yetenek, en iyi değer ve hızlı teslimatın ideal kombinasyonunu sunmak için özelleştirdiğimiz kanıtlanmış çözümlere dayanır.

Broşürü İndir

Vertiv Global Çözümleri

 Image

60’dan fazla türdeş alanlı mühendisle önceden yapılandırılmış ve önceden doğrulanmış farklı tasarımlar yerinde inşaat süresini kısaltır.

 Image

Dağıtım sürelerini kısaltın, böylece şirketiniz talep sinyallerini büyüme yatırımlarına daha iyi hizalayabilir.

 Image

İlk gereksinimlerin geliştirilmesinden projenin uygulanmasına kadar çalışın.

ÖNE ÇIKAN BAŞARI HİKAYESİ

Hibernia Express, Vertiv ile okyanuslar arası kablolar kuruyor

Hibernia Express, Kuzey Amerika ile Avrupa'yı Nova Scotia, İngiltere ve İrlanda'daki iniş noktalarına bağlayan 4.600 km uzunluğunda, 6 çiftli bir transatlantik kablo sistemidir.

Hibernia Networks, Atlantik Okyanusu'nun her iki tarafında deneyim, uzmanlık ve dağıtım hızımıza dayanarak iki tam entegre kablo iniş istasyonu tasarlamak ve inşa etmek için iş ortağı olarak Vertiv'i seçti. Bu iniş istasyonları yalnızca yedi ayda tamamlandı ve Hibernia Express'in Atlantik Okyanusu'nun her iki tarafındaki müşterilerine mutlak en düşük gecikme süresi ve ek yüksek performanslı global kapasiteyi sunmasını sağladı.

Hikayenin Tamamını Okuyun

İlgili Ürünler ve Hizmetler

SmartMod Altyapısı

Hızlı uygulama için kolay taşınabilir, önceden monte edilmiş modüller olarak tasarlanmış çok çeşitli uygulamalar ve endüstriler için hazır binalar. SmartMod™, veri merkezi yöneticilerinin ihtiyaçları göz önünde bulundurularak özel olarak tasarlanmıştır ve modüler veri merkezleri için akıllı, hızlı yerleştirilebilir, prefabrik bir muhafaza sunar.

NetSure 7000 Serisi DC Güç Sistemi

Orta büyüklükteki merkezi ofis telekom ve veri merkezi uygulamaları için tasarlanmıştır; optimum güç genişletilebilirliği, verimliliği ve sistem kullanılabilirliğinin başarının anahtarı olduğu sahadaki daha az güç verimli çözümleri yenisiyle değiştirmek için idealdir. Bireysel güncel ölçümler için Akıllı Yük Yönetimi özelliği.

NetSure 5000 Serisi DC Güç Sistemi

Sabit ağ uygulamalarının yanı sıra, çeşitli kablosuz erişim siteleri (şebeke içi, şebeke dışı ve hatalı şebeke) için çok çeşitli yapılandırmalarla tam esneklik için tasarlanmış DC Güç sistemleri

NetSure Uzaktan Dağıtım Kabineti

NetSure Gelişmiş Uzaktan Dağıtım Kabineti ve Yüksek Kapasiteli Uzaktan Dağıtım Kabinetleri, -48V veri veya telekom yüklerine yakın kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Yükleri değişen güç gereksinimi olan bölgelere beslemek için hızlı, güvenli ve güvenilir bir yol sunar. Intelligen Yük Yönetimi seçeneğiyle birlikte, bu sistemler tüm saha yüklerini ayrıntılı olarak anlar ve olası aşırı yük konusunda erken uyarı verir.

Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Birkaç basit soruyu cevapladığınızda, sizi sektörünüzden bir çözüm uzmanı ile görüştüreceğiz.

İŞ ORTAKLARI
Genel Bakış
İş Ortağı Oturumu Aç

Dil ve Lokasyon