The page you're viewing is for Turkish (EMEA) region.

Bir Vertiv üreticisinin temsilcisiyle çalışmak, karmaşık tasarımların benzersiz ihtiyaçlarınıza göre yapılandırılmasını sağlar. Büyük bir projede teknik rehberlik isteyen bir kuruluşsanız, Vertiv ihtiyacınız olan desteği sağlayabilir.

Daha Fazla Bilgi

Birçok müşteri, BT uygulamaları için Vertiv ürünlerini satın almak üzere bir Vertiv bayi iş ortağıyla birlikte çalışır. İş ortakları kapsamlı eğitim ve deneyime sahiptir ve Vertiv ürünleriyle tüm IT ve altyapı çözümlerini belirlemek, satmak ve desteklemek için benzersiz bir konuma sahiptir.

Bir Bayi Bulun

Neye ihtiyacınız olduğunu zaten biliyor musunuz? Online satın alma ve gönderim kolaylığı mı istiyorsunuz? Belirli kategorilerden Vertiv ürünleri online bir bayi aracılığıyla satın alınabilir.


Bir Bayi Bulun

Ürün seçiminde yardıma mı ihtiyacınız var? Sizin için doğru olan çözüme ulaşmanıza yardımcı olacak son derece kalifiye bir Vertiv Uzmanı ile konuşun.Bir Vertiv Uzmanı ile İletişime Geçin

The page you're viewing is for Turkish (EMEA) region.

Vertiv™ VR Rack

Sunucular, depolama, anahtarlar, yönlendiriciler, PDU’lar, KGK’lar, konsol bağlantı noktası sunucuları ve KVM anahtarları dâhil olmak üzere çok çeşitli ekipmanları destekleyen kurulumu kolay bir VR kabini.

Vertiv™ Geist™ Çevresel İzleme

Görevleri kritik altyapılar için ciddi bir tehdit oluşturan ısı, nem ve ıslaklık faktörleri gibi potansiyel tehlikeler hakkında veri toplayanve kullanıcıları uyaran bir çevresel izleme çözümü.

Vertiv™ Geist™ Sıcaklık, Nem, Çiy Noktası, Hava Akışı Sensörü

Kritik ortamları izlemek için sıcaklık, nem, çiy noktası ve hava akışı sensörü, Vertiv™ Geist™ Rack PDU’lar ve Çevresel Monitörler ile uyumludur.

Vertiv™ Geist™ Sıcaklık Sensörü

Kritik ortamlarda sıcaklığı izlemek için kullanılan sıcaklık sensörü. Çeşitli sensör uzunlukları mevcuttur. Vertiv™ Geist™ Rack PDU’lar ve Çevresel Monitörler ile uyumludur.

Vertiv™ Geist™ Su Algılama Kablo Kiti

Bir odanın veya kabinet sırasının çevresinde su varlığını izlemek için kullanılan ve Vertiv™ Geist™ Rack PDU’lar ve Çevresel Monitörler ile uyumlu sızıntı tespit kiti.

İŞ ORTAKLARI
Genel Bakış
İş Ortağı Oturumu Aç

Dil ve Lokasyon