The page you're viewing is for Turkish (EMEA) region.

Bir Vertiv üreticisinin temsilcisiyle çalışmak, karmaşık tasarımların benzersiz ihtiyaçlarınıza göre yapılandırılmasını sağlar. Büyük bir projede teknik rehberlik isteyen bir kuruluşsanız, Vertiv ihtiyacınız olan desteği sağlayabilir.

Daha Fazla Bilgi

Birçok müşteri, BT uygulamaları için Vertiv ürünlerini satın almak üzere bir Vertiv bayi iş ortağıyla birlikte çalışır. İş ortakları kapsamlı eğitim ve deneyime sahiptir ve Vertiv ürünleriyle tüm IT ve altyapı çözümlerini belirlemek, satmak ve desteklemek için benzersiz bir konuma sahiptir.

Bir Bayi Bulun

Neye ihtiyacınız olduğunu zaten biliyor musunuz? Online satın alma ve gönderim kolaylığı mı istiyorsunuz? Belirli kategorilerden Vertiv ürünleri online bir bayi aracılığıyla satın alınabilir.


Bir Bayi Bulun

Ürün seçiminde yardıma mı ihtiyacınız var? Sizin için doğru olan çözüme ulaşmanıza yardımcı olacak son derece kalifiye bir Vertiv Uzmanı ile konuşun.Bir Vertiv Uzmanı ile İletişime Geçin

The page you're viewing is for Turkish (EMEA) region.

Ofiste İşlerin Sürekliliğini Sağlayın

Vertiv Avantajı

Vertiv, dünyanın herhangi bir yerindeki veri merkezlerini etkin bir şekilde tasarlamak ve oluşturmak için modüler entegrasyon tekniklerini kullanarak, ana veri merkezinin ve kritik tesis kapasitesinin genişletilmesini kolaylaştırır.

Uygulamanız için çözümü, özel istek ve beklentilerinize göre ön mühendisliğini, ön konfigürasyonunu, ön testini ve ön onayını gerçekleştirerek uyarlıyoruz. Çözümlerimiz, veri merkezi ve telekomünikasyon uygulamalarında onlarca yıllık liderliğe dayanan global bir üretim ve tedarik zinciri taban alanı ile desteklenmektedir.

Güç Koruması

İş operasyonlarınızı sürdüren kritik sistemler bozulmamalıdır. Vertiv, IT altyapınızın yedek güç ihtiyaçlarını karşılayacak olan eksiksiz bir yenilikçi Liebert kesintisiz güç kaynağı (KGK), entegre KGK sistemleriyle çalışma sürenizi geliştirmenize yardımcı olur.

Kabinler

Veri merkezi kabinlerimiz, kabinetlerimiz ve kapatma çözümlerimiz, kritik öneme sahip IT’niz ve tesisleriniz için destek ve koruma sağlar. Siz işinizi büyütürken, modüler çözümlerimiz ve mobil tasarımlarımız elinizdeki alana ve bütçe ihtiyaçlarınıza uyum sağlar.

Güç Dağıtımı

Bilgisayar ve ağ ekipmanı kabinlerinize güvenilir elektrik gücü dağıtmak için tasarlanmış birden fazla çıkışa sahip cihazlar.

İzleme

Süreklilik ve optimum operasyon sağlamak için kabininizin mikro ortamını (WAN veya LAN üzerinden) ve enerji tüketimini, toplam akımı ve gerilimi uzaktan izleyin.

Soğutma

Uygun şekilde yapılandırılmış klima veya hava işleme üniteleri, arızaya veya kritik IT ekipmanlarının kapatılmasına yol açabilecek sıcak noktaları önlemenize yardımcı olur.

İŞ ORTAKLARI
Genel Bakış
İş Ortağı Oturumu Aç

Dil ve Lokasyon