The page you're viewing is for Turkish (EMEA) region.

Bir Vertiv üreticisinin temsilcisiyle çalışmak, karmaşık tasarımların benzersiz ihtiyaçlarınıza göre yapılandırılmasını sağlar. Büyük bir projede teknik rehberlik isteyen bir kuruluşsanız, Vertiv ihtiyacınız olan desteği sağlayabilir.

Daha Fazla Bilgi

Birçok müşteri, BT uygulamaları için Vertiv ürünlerini satın almak üzere bir Vertiv bayi iş ortağıyla birlikte çalışır. İş ortakları kapsamlı eğitim ve deneyime sahiptir ve Vertiv ürünleriyle tüm IT ve altyapı çözümlerini belirlemek, satmak ve desteklemek için benzersiz bir konuma sahiptir.

Bir Bayi Bulun

Neye ihtiyacınız olduğunu zaten biliyor musunuz? Online satın alma ve gönderim kolaylığı mı istiyorsunuz? Belirli kategorilerden Vertiv ürünleri online bir bayi aracılığıyla satın alınabilir.


Bir Bayi Bulun

Ürün seçiminde yardıma mı ihtiyacınız var? Sizin için doğru olan çözüme ulaşmanıza yardımcı olacak son derece kalifiye bir Vertiv Uzmanı ile konuşun.Bir Vertiv Uzmanı ile İletişime Geçin

The page you're viewing is for Turkish (EMEA) region.

Vertiv™ Geist™ SwitchAir

Bir ağ anahtarı, ekipmanların nereye monte edildiğine bakılmaksızın kabinin ön tarafından hava girişlerine soğuk hava yönlendirerek arızayı önlemeye yardımcı olur.

VRC Bağımsız Sürümü

Bağımsız kabine monte IT soğutma sistemi, güçlü ve ölçeklenebilir soğutmayı kompakt bir birime sığdırır ve Edge bilişim alanlarınıza hızlı ve kolay kurulum için tasarlanmıştır.

VRC Split Sürümü

Kabine monte edilmiş ayrı bir IT soğutma sistemi, güçlü ve ölçeklenebilir soğutmayı kompakt bir birime sığdırır ve küçük sunucu odalarına, ağ kabinlerine ve Edge bilişim alanlarına kurulum için tasarlanmıştır.

Vertiv™ VRC-S Edge’e (Uç Nokta) Hazır Mikro Veri Merkezi Sistemi

Günler içinde bir Edge uygulamasında çalışmaya hazır olacak şekilde tasarlanmış, önceden entegre edilmiş, kapalı bir mikro veri merkezi.

Liebert CRV, Sıra Bazlı Soğutma Ünitesi

Vertiv™ Liebert® CRV, veri merkezi kabininin bir rafına entegre edilmiş hassas bir veri merkezi soğutma çözümüdür ve yüksek yoğunluklu uygulamalarda görülen bazı büyük zorlukları ele almak için tasarlanmıştır.

İŞ ORTAKLARI
Genel Bakış
İş Ortağı Oturumu Aç

Dil ve Lokasyon