The page you're viewing is for Turkish (EMEA) region.

Bir Vertiv üreticisinin temsilcisiyle çalışmak, karmaşık tasarımların benzersiz ihtiyaçlarınıza göre yapılandırılmasını sağlar. Büyük bir projede teknik rehberlik isteyen bir kuruluşsanız, Vertiv ihtiyacınız olan desteği sağlayabilir.

Daha Fazla Bilgi

Birçok müşteri, BT uygulamaları için Vertiv ürünlerini satın almak üzere bir Vertiv bayi iş ortağıyla birlikte çalışır. İş ortakları kapsamlı eğitim ve deneyime sahiptir ve Vertiv ürünleriyle tüm IT ve altyapı çözümlerini belirlemek, satmak ve desteklemek için benzersiz bir konuma sahiptir.

Bir Bayi Bulun

Neye ihtiyacınız olduğunu zaten biliyor musunuz? Online satın alma ve gönderim kolaylığı mı istiyorsunuz? Belirli kategorilerden Vertiv ürünleri online bir bayi aracılığıyla satın alınabilir.


Bir Bayi Bulun

Ürün seçiminde yardıma mı ihtiyacınız var? Sizin için doğru olan çözüme ulaşmanıza yardımcı olacak son derece kalifiye bir Vertiv Uzmanı ile konuşun.Bir Vertiv Uzmanı ile İletişime Geçin

The page you're viewing is for Turkish (EMEA) region.

Vertiv™ Geist™ Switched Rack PDU

Her bir çıkışta gücü uzaktan açma/kapatma veya yeniden başlatma özelliği ile hem kabin hem de uzaktan erişim yoluyla kritik IT ekipmanı güç kullanımının kapsamlı bir görünümünü sağlayan anahtarlı Rack PDU (rPDU).

Vertiv™ Geist™ Monitored Rack PDU

Vertiv Geist Monitored rPDU, bir yandan kritik IT ekipmanlarına güvenilir güç dağıtımı sağlarken, bir yandan da hem kabinette hem de uzaktan erişim aracılığıyla güç kullanımının kapsamlı bir görüntüsünü sunar.

Vertiv™ Geist™ Basic Rack PDU

Vertiv Basic Rack PDU’lar (rPDU) kabin veya kabinet içindeki kritik IT ekipmanlarına güvenilir güç dağıtımı sağlar. Basic rPDU’lar, çeşitli elektrikli konfigürasyonları ve priz konfigürasyonları ile mevcuttur.

Vertiv™ Power Insight

Vertiv™ Power Insight verimliliği artırmaya, değerli kritik ekipmanı korumaya ve KGK ve Rack PDU’larınızın görünürlüğünü artırmaya yardımcı olur.

İŞ ORTAKLARI
Genel Bakış
İş Ortağı Oturumu Aç

Dil ve Lokasyon