The page you're viewing is for Turkish (EMEA) region.

Bir Vertiv üreticisinin temsilcisiyle çalışmak, karmaşık tasarımların benzersiz ihtiyaçlarınıza göre yapılandırılmasını sağlar. Büyük bir projede teknik rehberlik isteyen bir kuruluşsanız, Vertiv ihtiyacınız olan desteği sağlayabilir.

Daha Fazla Bilgi

Birçok müşteri, BT uygulamaları için Vertiv ürünlerini satın almak üzere bir Vertiv bayi iş ortağıyla birlikte çalışır. İş ortakları kapsamlı eğitim ve deneyime sahiptir ve Vertiv ürünleriyle tüm IT ve altyapı çözümlerini belirlemek, satmak ve desteklemek için benzersiz bir konuma sahiptir.

Bir Bayi Bulun

Neye ihtiyacınız olduğunu zaten biliyor musunuz? Online satın alma ve gönderim kolaylığı mı istiyorsunuz? Belirli kategorilerden Vertiv ürünleri online bir bayi aracılığıyla satın alınabilir.


Online Bayi Bulun

Ürün seçiminde yardıma mı ihtiyacınız var? Sizin için doğru olan çözüme ulaşmanıza yardımcı olacak son derece kalifiye bir Vertiv Uzmanı ile konuşun.Bir Vertiv Uzmanı ile İletişime Geçin

The page you're viewing is for Turkish (EMEA) region.

Ürün Ailesi

KGK Kondansatör ve Fan Değiştirme Hizmeti

Vertiv, KGK'nın kullanım ömrünü uzatmak ve iş açısından kritik sistemlerinizi korumak için kondansatör ve fan bileşenlerinin proaktif bir şekilde değiştirilmesi hizmetini sunar.

Broşürü Al

Avantajlar

Tek bir bileşendeki arızanın güç korumasını geçersiz kılması riskini ortadan kaldırarak kritik sisteminiz için uzun çalışma süresi ve güvenilirlik sağlayın
Belirli bir kullanım ömrü olan tüm bileşenlerin, çalışmaların verimini düşürmeden veya ekipmana herhangi bir hasar vermeden önce zamanında değiştirilmesini sağlayarak KGK ünitesinin kullanım ömrünü uzatın
Bakım programları için uzun vadeli bütçenin doğru bir şekilde ayrılmasını sağlar
Bileşenler için sabit performans sağlayarak sistemin verimliliğini en üst düzeye çıkarın
Sistem ortamınızın güvenliğini sağlayın

Özellikleri

Vertiv'in kondansatörler ve fanlara yönelik değiştirme programı yıllar boyunca elde edilen alan verilerinin analizini ve deneyimleri temel alır ve bu nedenle, iş açısından kritik sistemlerinizde en yüksek güvenilirliği sağlamak için en iyi yöntemdir.
Vertiv'in onaylı Servis Mühendisleri, bileşenlerin yerinde analizini gerçekleştirerek iyi durumda olduklarını doğrular. Elektrik ve ortam koşulları hakkında veri toplanması ve bunların bileşenlerin beklenen kullanım ömrüyle birlikte değerlendirilmesi sonucunda özel bir bakım programı tasarlanabilir.
Kondansatör değişimini güvenli bir şekilde planlama yaklaşımımız, AC ve DC kondansatör grubunun kondansatörün kısa devre yapmasına neden olacak kadar eskimeden önce değiştirilmesini temel alır.
KGK için proaktif bir yaşam döngüsü yönetimi tasarlanırken fan değişimi de dahil edilmelidir. Çünkü bu bileşenler bir yaşlanma sürecine tabidir. Fanların beklenen kullanım ömrü üreticinin belirttiği özelliklere, ortam koşullarına ve KGK'nın hangi amaçla kullanıldığına bağlıdır.

Bölgenizdeki İlgili Kişiyi Bulun

Ürün Destek İlgili Kişileri

Şunun için ilgili kişiler gösteriliyor: Virginia, 20149, USA Değiştir
Emergency Response for Services
+1 800 543 2378
USA
Odaklanılan hizmet alanları: Proje Servisleri, Performans Optimizasyon Hizmetleri
Geist Support - Americas (Rack PDU and Watchdog)
1777 Yolande Avenue Lincoln Nebraska USA
Odaklanılan hizmet alanları: Proje Servisleri, Performans Optimizasyon Hizmetleri, Acil Yanıt, Önleyici Bakım, Endüstriyel Uygulamalar için Önleyici Bakım, Uzaktan Servisler, Yedek Parçalar ve Parça Yönetimi
High Voltage Maintenance – Support
+1 866 486 8326
USA
Odaklanılan hizmet alanları: Acil Yanıt
İŞ ORTAKLARI
Genel Bakış
İş Ortağı Oturumu Aç

Dil ve Lokasyon