The page you're viewing is for Turkish (EMEA) region.

Bir Vertiv üreticisinin temsilcisiyle çalışmak, karmaşık tasarımların benzersiz ihtiyaçlarınıza göre yapılandırılmasını sağlar. Büyük bir projede teknik rehberlik isteyen bir kuruluşsanız, Vertiv ihtiyacınız olan desteği sağlayabilir.

Daha Fazla Bilgi

Birçok müşteri, BT uygulamaları için Vertiv ürünlerini satın almak üzere bir Vertiv bayi iş ortağıyla birlikte çalışır. İş ortakları kapsamlı eğitim ve deneyime sahiptir ve Vertiv ürünleriyle tüm IT ve altyapı çözümlerini belirlemek, satmak ve desteklemek için benzersiz bir konuma sahiptir.

Bir Bayi Bulun

Neye ihtiyacınız olduğunu zaten biliyor musunuz? Online satın alma ve gönderim kolaylığı mı istiyorsunuz? Belirli kategorilerden Vertiv ürünleri online bir bayi aracılığıyla satın alınabilir.


Online Bayi Bulun

Ürün seçiminde yardıma mı ihtiyacınız var? Sizin için doğru olan çözüme ulaşmanıza yardımcı olacak son derece kalifiye bir Vertiv Uzmanı ile konuşun.Bir Vertiv Uzmanı ile İletişime Geçin

The page you're viewing is for Turkish (EMEA) region.

Şirket İnternet Sitesi için GDPR (Genel Veri Koruma Düzenlemesi) Gizlilik Bildirimi

Geçerlilik Tarihi: 25 Kasım 2020

İnternet sitesi için gizlilik bildirisi (679/2016 sayılı AB Yönetmeliğinin 13. Maddesi uyarınca)

İşbu gizlilik bildirisinde, Vertiv Group Corporation’ın (“Vertiv”) internet sitemizi kullanırken sunduğunuz veya üçüncü şahısların sunduğu kişisel verileri nasıl işlediği açıklanmaktadır.

Vertiv, Amerika Birleşik Devletlerinde kurulu, Delaware merkezli bir anonim şirkettir ve site sahibi olarak, sizinle ilişkilerin yönetilmesi ve isteklerinizin yerine getirilmesi amacıyla kişisel verilerinizin kendisine aktarılabileceği Vertiv grubunun farklı şirketleriyle birlikte müşterek veri denetleyicisi olarak hareket etmektedir.

İnternet sitemizi kullanmadan önce lütfen bu gizlilik bildirisini dikkatle okuyun. Bu bildiri, hangi verileri topladığımızı, verileri nasıl kullandığımızı ve paylaştığımızı ve bu bakımdan seçeneklerinizin neler olduğunu anlamanıza yardım edecektir.

İşlenen kişisel veriler

İnternet sitesini kullanımınız yoluyla, aşağıdakilerle sınırlı olmaksızın sunduğunuz kişisel verileri toplayabiliriz:

(a) adınız ve soyadınız, e-posta adresiniz, kullanıcı adınız, telefon numaranız ve ev adresiniz gibi iletişim bilgileri
(b) şirketiniz, iş unvanınız ve istihdam durumunuz
(c) Gönderi adresi doğrulaması için posta hizmetlerinden alınanlar gibi, üçüncü şahıslardan alınan ve hakkınızdaki aleni bilgiler
(d) görüntülenen sayfalar ve ürünler, tıklanan reklamlar, gönderdiğimiz ve açtığınız e-postalar, tarayıcı, işletim sistemi (“İS”), İnternet Protokolü (“IP”) adresi ve cihaz bilgileri gibi analitik bilgiler (daha fazla bilgi için lütfen tanımlama bilgileri (çerezler) politikamıza bakın). Ayrıca, bilgisayarınızın veya aygıtınızın yaklaşık fiziksel konumu hakkında, söz konusu bilgisayar veya aygıtın IP adresinden türetilen kesin olmayan IP tabanlı coğrafi konum bilgilerini de toplayabiliriz Avrupa Birliği'nde sadece ülkeyi tanımlar.

Bu gizlilik bildirisinin koşulları, aksini belirtmediğimiz takdirde üçüncü şahıslardan alınan kişisel veriler için de geçerlidir. Vertiv, üçüncü şahıslar tarafından kişisel verilerinizin yayılmasından sorumlu değildir.

İşlemenin amaçları

Kişisel verileriniz aşağıdaki amaçlarla işlenebilir:

(a) Uyum: kanun ve yönetmeliklerin öngördüğü yükümlülükleri yerine getirmek için.
(b) Hesap kaydı: Genel Kullanıcı, Vertiv Ortağı veya Vertiv Danışmanı olarak bir çevrimiçi hesap oluşturmak için ve bu durumda deneyiminiz hesap türünüze bağlı olacaktır (örneğin, Genel Kullanıcı hesabına sahipseniz profilinizi düzenleyebilir, forumları ziyaret edebilir ve işvereninizin adını ve iş unvanınızı ekleyebilirsiniz; Ortak ve Danışman hesabını varsa yukarıdakilerin yanı sıra, oturum açmadan erişilemeyen başka bilgilere erişebilirsiniz ve forumlardaki işlemler ile ilgili olarak daha fazla imtiyaza sahip olabilirsiniz)
(c) Müşteri hizmetleri: sorularınızı cevaplamak (örneğin ürünler, hizmetler ve garantiler ile ilgili olarak) ve yarışmalar, anketler ve çekilişler hakkında sizi bilgilendirmek için; bir Vertiv uzmanıyla bir toplantı düzenlemek için; size e-kitaplar, raporlar, teknik incelemeler ve işletmemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında başka belgeler sunmak için ve etkinliklere ve webinerlere (şirket içinde ve dışında) katılmanızı sağlamak için
(d) Pazarlama

 • pazarlama iletişimlerini göndermek için (örneğin son eğilimler ve teknolojiler hakkında haber bültenleri ve işletmemiz, etkinliklerimiz, yeni ürün ve hizmetlerimiz hakkındaki haberler ve mevcut ürün ve hizmetler hakkındaki güncellemeler/haberler);
 • piyasa araştırması yürütmek ve
 • pozisyon adı, sektör, Vertiv pazarlama faaliyetlerine ve internet sitesine bağlılık gibi kriterleri değerlendirmek için aday puanlaması kullanarak bir satış adayını diğerine göre objektif olarak değerlendirmek için. Vertiv’in aday puanlaması sadece satış departmanının sizinle ilgili görüşmeler yapıp yapmayacağına ve/veya satış faaliyetleri yürütüp yürütmeyeceğine karar vermek için kullanılır. Hukuki sonucu olan veya sizi önemli ölçüde etkileyecek bir karar verilmez. Vertiv’in aday puanlaması işteki performansınızı, ekonomik durumunuzu, sağlığınızı, kişisel tercihlerinizi veya ilgi alanlarınızı (Vertiv ürünlerine olan ilginiz hariç), güvenilirliğinizi veya davranışlarınızı ya da hareketlerinizi analiz etmez veya bunlarla ilgili tahminlerde bulunmaz. Konum, dahili Vertiv bölge ataması için dikkate alınır. Vertiv cinsiyeti, ırkı, dini veya cinsel yönelimi aday puanlamasının bir parçası olarak değerlendirmez.

Kişisel verileri işlemenin yasal dayanakları şunlardır:

 • (a) amacı için: yasal yükümlülükleri yerine getirmek
 • (b) ve (c) amaçları için: bir kullanıcı olarak size müşteri hizmetlerini sunma amacıyla bir sözleşme düzenlemek veya talebiniz halinde sözleşme öncesi önlemler almak
 • (d) amaçları için: onayınız
Talep edilen verilerin sunulma şekli

(a), (b) ve (c) maddeleri kapsamındaki amaçlar için kişisel verilerinizi sunmanız gerekmektedir; dolayısıyla, talep edilen verilerin sunulmasının reddedilmesi veya bu konudaki tutarsızlık Vertiv’in hesabınızı kaydetmesini veya müşteri hizmetleri sunmasını engelleyebilir.

(d) maddeleri kapsamındaki pazarlama için kişisel verilerinizin sunulması isteğe bağlıdır: ancak, bu amaçlar için verileri sunmayı reddetmeniz halinde Vertiv, ürünler/hizmetler hakkında size ek veya özel bilgiler sunamayabilir. Onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

Kişisel verileri işleme yöntemi ve yeri ve depolama yeri

Kişisel verileriniz doğruluk, yasallık ve şeffaflık ilkeleri uyarınca işlenecektir.

İletilen, kaydedilen veya başka bir şekilde işlenen kişisel verilere izinsiz erişilmesi, bunların kazayla veya yasadışı olarak imha edilmesi, kaybedilmesi, tahrif edilmesi ve izinsiz ifşa edilmesi riskine karşı uygun güvenlik, teknik ve organizasyonel önlemleri aldığımızdan emin olun. Bizim adımıza kişisel verilerimize erişen veya onları kullanan bağlı kuruluşlarımızın, üçüncü şahıs hizmet sağlayıcılarımızın aynı güvenlik önlemlerini almasını temin ediyoruz.

Kişisel verileriniz, verilerin güvenliğini ve gizliliğini temin eden otomatik araçlar kullanılarak elektronik veya manuel olarak işlenecektir.

İşlenen verileriniz kayıtlı merkezimizde veya varsa kişisel verilerinizi saklaması için kendisine emanet ettiğimiz harici tedarikçilerin ofislerinde saklanır. Harici tedarikçilerimizin listesini edinmek isterseniz lütfen bizimle iletişime geçin.

Sadece yukarıdaki amaçlar için gerekli kişisel verileri işleyeceğiz. Kişisel verileri işlemekle yetkili kişiler yukarıdaki amaçlar için ihtiyaç duyulmayan kişisel verileri anında silecektir veya isimsizleştirecektir.

İnternet sitemizin belirli alanlarına erişmeniz için size bir parola verdiysek veya bunun için bir parola seçtiyseniz parolanın gizliliğini korumaktan siz sorumlusunuz: parolanızı kimseyle paylaşmamalısınız.

Veri saklama süresi

Kişisel verilerinizi şunlar için saklayacağız:

 • Sözleşme amaçları için, bu internet sitesine aboneliğinizin tüm süresi boyunca ve kaydınızı sonlandırdıktan sonra (i) yasal taleplerin oluşturulması, uygulanması veya bunlara karşı savunulması ve Vertiv’in ve Vertiv grubu şirketlerinin muhasebe kayıtlarının tutulması ile (ii) Vertiv ve Vertiv grubu şirketleri için geçerli yasal yükümlülüklerin yerine getirilmesi amaçları için gereken süre boyunca. Sınırlandırmaların durumunun ve diğer geçerli düzenlemelerin her ülke için farklılık gösterebileceğine lütfen dikkat edin: daha fazla bilgi için Vertiv ile dataprotection@vertiv.com üzerinden veya DPO ile dpo.vertiv@amicadpo.eu üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
 • yeni ürünler/hizmetler hakkındaki haber bültenlerini, reklam materyallerini ve diğer iletişimler ile mevcut ürünler/hizmetler hakkındaki güncellemeleri/haberleri göndermek için ve müşteri memnuniyet anketleri dahil anket çalışmaları için: bunlar, geçerli kanunlar kapsamında daha uzun süre tutulmalarına izin verilmiyorsa veya daha uzun süre tutulmaları gerekmiyorsa toplandıkları tarihten itibaren 24 ay süreyle tutulacaklardır

Yukarıda belirtilen sürelerin sonunda veriler silinecek veya isimsiz hale getirilecektir.

Verilerin yayılması, paylaşılması ve iletişim

Kişisel veriler sadece Vertiv’in kanun veya yönetmeliklerde belirtilen yükümlülüklerini yerine getirmesi için gerektiği kadarıyla yayılacaktır.

Verileriniz, yukarıda belirtilen amaçlar için kişisel verileri işlemekle yetkilendirilmiş çalışanlarımız tarafından işlenebilir. Vertiv, müşteri ilişkileri veritabanlarını yönetmeleri; haber bültenleri göndermeleri; çağrı merkezi, alacak tahsilatı, lojistik ve telematik ödeme hizmetlerini sunmaları ve anketleri gerçekleştirmeleri için şirket ışından veri işleyicileri görevlendirebilir.

Verileriniz denetim ve teknik değerlendire amacıyla uzmanlarla, hukuk firmalarıyla ve noterlerle paylaşılabilir. Yukarıda belirtilen kuruluşlar/şahıslar kendi adına hareket eden veri denetleyicileri veya veri işleyicileri olarak hareket edecektir.

Yukarıdaki kuruların/şahısların listeleri güncel tutulmaktadır ve istediğiniz takdirde bu listeye ofisimizde erişebilirsiniz.

AB’de bulunan bir şahıssanız kişisel verilerinizin Avrupa Ekonomik Alanı (AEA) dışındaki başka Vertiv grubu şirketlerine veya üçüncü şahıslara aktarılabileceğine lütfen dikkat edin. Böyle durumlarda, Vertiv, (i) denetim makamı tarafından onaylanan Bağlayıcı Kurumsal Kurallarının yürürlükte olduğunu, (ii) Avrupa Komisyonu tarafından onaylanan Standart Sözleşme Maddelerinin üçüncü tarafla birlikte imzalandığını doğrulayarak güvenlik önlemlerinin yerinde olmasını sağlamak için uygun önlemler alacaktır ve eğer gerekirse, verilerin aktarıldığı ülkelerin yasalarının EEA garantilerinin veya (iii) diğer yasal veri aktarım mekanizmalarının yeterli koruma düzeyini ihlal etmemesini sağlamak için ek önlemler alacaktır. İlgili güvenlik önlemlerinin bir kopyası Vertiv’in merkezinde bulunmaktadır ve dataprotection@vertiv.com adresinden talep edilebilir.

Verilere erişme, bunları düzeltme ve bunlara eklemede buluna hakkı ve işlenmelerine itiraz edilmesi ve şikayetlerin sunulması

Sizinle ilgili kişisel verilerin bulunurluğu veya bulunmaması hakkında onay alma hakkına sahipsiniz.

Ayrıca şunlar hakkında bilgilendirilme hakkına sahipsiniz:

 • kişisel verilerin menşei
 • veri işleme amacı ve yöntemleri
 • elektronik olarak işlenen verilere uygulanan mantık
 • veri denetleyicisinin ve veri işleyicilerinin kimlikleri
 • kendilerine kişisel verilerinizin gönderilebileceği veya ikamet ettiğiniz ülkede şirketimizin görevlendirdiği iş temsilcileri olarak veya verilerini işleme yetkisine sahip şahıslar olarak verilerinizi alabilecek şahısların kimlikleri veya şahıs kategorileri

Ayrıca şu haklara sahipsiniz:

(a) verilerinizi güncellemek, düzeltmek ve ekleme yapmak
(b) kişisel verilerinizin işlenmesini sınırlandırmak, varsa yasadışı işlenen verileri sildirmek, isimsizleştirmek veya engellemek
(c) mümkün olmadığı veya korunacak hak ile karşılaştırıldığında açıkça orantısız olduğu görülen durumlar haricinde verilerinizi ilettiğimiz veya yaydığımız kişilerin/şirketlerin yukarıdaki (a) ve (b) maddeleri kapsamında gerçekleştirilen işlemler hakkında bilgilendirildiği ve bunlar hakkındaki tüm detayların verildiğine ilişkin onay beyanlarını istemek
(d) verilerinizi bize vermeniz ve verilerinizin Vertiv tarafından başka bir veri denetleyicisine aktarılmış olması kaydıyla sık kullanılan ve elektronik cihazlarda okunabilecek şekilde yapılandırılmış bir formatta kişisel verilerinizi almak (verilerin taşınabilirliği olarak bilinmektedir)

Ayrıca tümüyle veya kısmen şunlara itiraz etme hakkınız bulunuyor:

 • kişisel verilerinizin profil çıkarma, size reklam materyallerini veya doğrudan satış mesajlarını gönderme ve pazar veya ticari iletişim anketlerini gerçekleştirme amacıyla

Ülkenizin yasaları size ek haklar verebilir, örneğin Portekiz'de, ölümünüzden sonra haklarınızı kullanabilecek kişileri atama (aksi takdirde, mirasçılarınız olacaktır) ve/veya haklarınızın kullanılmaması gerektiğine karar verme ve/veya belirli kişisel veri kategorileri (özel kişisel veri kategorileri, özel hayat, imaj ve iletişimle ilgili veriler) ile ilgili kişisel verilerinizin kaderi hakkında talimatlar verme hakkına sahipsiniz.

Yukarıdaki haklarınızı kullanmak için lütfen Veri Koruma Yetkilinize şu adresten e-posta gönderin: dpo.vertiv@amicadpo.eu.

Bizim veya verilerinizi ilettiğimiz bir şahsın/şirketin haklarınızı ihlal ettiğine inanıyorsanız, ülkenizdeki Veri Koruma Yetkilisine veya diğer yetkili gözetim makamlarına şikayette bulunabilirsiniz. Her bir AEA ülkesinin DPA listesine buradan ulaşabilirsiniz: http://ec.europa.eu/justice/data-protection/bodies/authorities/index_en.htm 

Veri Denetleyicisinin ve Veri Koruma Yetkilisinin iletişim bilgileri

Küresel merkezi 1050 Dearborn Drive, Columbus, Ohio 43085, ABD adresinde bulunan Vertiv, kişisel verilerinizin kendisiyle paylaşılabileceği Vertiv grubunun diğer şirketleriyle birlikte kişisel verilerinizin Müşterek Veri Denetleyicisi olarak hareket etmektedir. Bu bakımdan bizimle iletişime geçmek için lütfen şu adrese e-posta gönderin: dataprotection@vertiv.com.

Vertiv’in veri koruma yetkilisi Dr. Donato Eugenio Caccavella’dır ve kendisine dpo.vertiv@amicadpo.eu e-posta adresinden ulaşabilirsiniz.

Yukarıdaki haklarınızı nasıl kullanabileceğiniz hakkında daha çok bilgiye ihtiyaç duyarsanız Veri Koruma Yetkilisi Dr. Donato Eugenio Caccavella’ya dpo.vertiv@amicadpo.eu e-posta adresinden ulaşabilirsiniz.
İŞ ORTAKLARI
Genel Bakış
İş Ortağı Oturumu Aç

Dil ve Lokasyon