The page you're viewing is for Turkish (EMEA) region.

Bir Vertiv üreticisinin temsilcisiyle çalışmak, karmaşık tasarımların benzersiz ihtiyaçlarınıza göre yapılandırılmasını sağlar. Büyük bir projede teknik rehberlik isteyen bir kuruluşsanız, Vertiv ihtiyacınız olan desteği sağlayabilir.

Daha Fazla Bilgi

Birçok müşteri, BT uygulamaları için Vertiv ürünlerini satın almak üzere bir Vertiv bayi iş ortağıyla birlikte çalışır. İş ortakları kapsamlı eğitim ve deneyime sahiptir ve Vertiv ürünleriyle tüm IT ve altyapı çözümlerini belirlemek, satmak ve desteklemek için benzersiz bir konuma sahiptir.

Bir Bayi Bulun

Neye ihtiyacınız olduğunu zaten biliyor musunuz? Online satın alma ve gönderim kolaylığı mı istiyorsunuz? Belirli kategorilerden Vertiv ürünleri online bir bayi aracılığıyla satın alınabilir.


Online Bayi Bulun

Ürün seçiminde yardıma mı ihtiyacınız var? Sizin için doğru olan çözüme ulaşmanıza yardımcı olacak son derece kalifiye bir Vertiv Uzmanı ile konuşun.Bir Vertiv Uzmanı ile İletişime Geçin

The page you're viewing is for Turkish (EMEA) region.

Isı Yönetimi Müşteri Deneyim Merkezimize Hoş Geldiniz!

Teknoloji İnovasyon Laboratuvarlarımızı ziyaret ederek sanal ortamda Isı Yönetimi üniteleri için mevcut testleri keşfedebilirsiniz.

Satın Almadan Önce Sanal Olarak Deneyin

İtalya, Piove di Sacco’daki Vertiv™ Müşteri Deneyim Merkezinde Isı Yönetimi Teknolojisi İnovasyon Laboratuvarlarımızın kabiliyetlerine tanık olun. Yüksek teknoloji laboratuvarlarımızı keşfedin ve üst düzey soğutma çözümlerine yönelik Tanık Testlerini sanal olarak simüle edin.

Adiyabatik Serbest Soğutmalı Soğutucu İnovasyon Laboratuvarı

Bu Laboratuvarın, -10 °C ila +55 °C arasında çok çeşitli çalışma koşullarında son teknoloji doğrulukla 1,5 MW’a kadar soğutma kapasitelerine sahip üniteleri nasıl test edebileceğini keşfedin.

Keşfedin
Büyük Kapalı Alan İnovasyon Laboratuvarı

Büyük Kapalı Alan İnovasyon Laboratuvarımızın +10 °C ile 50 °C arasındaki işletim koşullarında ve 400 kW 120.000 m3/sa’e kadar nasıl test edebileceğini öğrenin.

Keşfedin
Açık Alan Ambalajlı İnovasyon Laboratuvarı

Adyabatik serbest soğutmalı soğutucu çözümlerimizin çeşitli çevresel koşulları nasıl yönettiğini keşfedin, performanslarına tanık olun, etkin soğutma ilkelerini görselleştirin ve çok daha fazlasını inceleme imkanını elde edin.

Keşfedin
İŞ ORTAKLARI
Genel Bakış
İş Ortağı Oturumu Aç

Dil ve Lokasyon