Sorry, this page isn't available for your location.

The page you're viewing is for Turkish (EMEA) region.

Sorry, this page isn't available for your location.

The page you're viewing is for Turkish (EMEA) region.

Vertiv VRC-S Edge’e (Uç Nokta) Hazır Mikro Veri Merkezi

Gelecekteki edge BT altyapınızı daha önce hiç olmadığı gibi deneyimleyin

BT Edge’inizi Hissedin

Önceden entegre edilmiş en son veri merkezi çözümümüz, önceden monte edilmiş ve fabrikada test edilmiş güç dağıtımı, yüksek hassasiyetli soğutma ve akıllı izleme sayesinde edge BT’de yerleştirmeyi ve yönetimi basitleştirdiğinden, ağ edge’inizi birkaç gün içinde ve sorunsuz bir şekilde güçlendirebilirsiniz.

VRC-S’nin şu anda, tesiste veya oturma odanızda nelerden oluştuğunu görebilseydiniz harika olmaz mıydı? Peki ya ağ edge’iniz için eşsiz performans sağlamak üzere her alt sisteme ve bunların nasıl birlikte çalıştıklarına yakından bakabilseydiniz? Ya da onu pazardaki en iyi mikro veri merkezi yapan görünmez işlevleri görebilseydiniz?

Öyleyse ne duruyorsunuz?

Google Play & App Store’da bulunan Vertiv™ XR’nin artırılmış gerçeklik kabiliyetleri sayesinde VRC-S’yi hayata geçirin.

playstore_276990_0.png

appstore_276991_0.png

Gelecek Şu Anda Yaşanıyor

BT Edge’inizi Kendi Tarzınıza Göre Büyütün

Edge’inizin ne olduğunu en iyi siz bilirsiniz. O halde neden kendi tarzınıza göre büyütmeyesiniz?

Bunu, tüm alt sistemlerin hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmak için sorunsuz bir şekilde birlikte çalıştığı bir mikro veri merkezi yerleştirerek yapabilirsiniz. Daha sonra, kolay ölçeklenebilirlik için donanımınızı en iyi şekilde destekleyecek çözümü özelleştirmek ve yerleştirmeleri standartlaştırmak isteyeceksiniz.

Ayrıca, yeni sisteminizin sorunsuz çalıştığından ve ekipmanlarınızın her senaryoda optimum çalışma koşullarına sahip olduğundan emin olmanız gerekir. Son olarak, tam sistem görünürlüğü ve uzaktan yönetim olmadan edge’inizi oluşturamazsınız, değil mi?

Eğer siz de böyle düşünüyorsanız, temel olarak VRC-S hakkında konuştuk. O halde, şimdi konuşmayı bırakıp şu aşamaya geçebiliriz: VRC-S mikro veri merkezini kendi şartlarınıza göre bir test sürüşü için alın.

Kendinizi, Vertiv™ XR ile etkileşimli artırılmış gerçeklik keşfine bırakın

appstore_276991_0.png

Geride Hiçbir Derece Kalmasın

Entegre ve bağımsız olarak kontrol edilen yedek havalandırma, BT varlıklarının kesintisiz çalışmasını sağladığından, soğutma sistemi kaybı sırasında uygulama sürekliliği korunur.

Birkaç Gün İçinde Gönderilir, Birkaç Saat İçinde Kurulur

Fabrikada tam olarak monte edilmiş, birçok farklı varyasyonda kolay yerleştirme için tasarlanmış olan VRC-S Edge’e Hazır Mikro Veri Merkezi, birkaç gün içinde BT Edge konumunuzda çalışır duruma getirilebilir.

Uyarlanabilir performans işletme maliyetlerini azaltır

Entegre BT soğutması, performansı BT yüküne uyarlar ve yerleşik sıcak soğuk soğutma havası ayrımı ile birlikte en yüksek enerji verimliliğine ulaşılmasını ve işletme maliyetlerinin optimize edilmesini sağlar.

BT Ekipmanınızın Kullanım Ömrünü Uzatın

BT ekipmanınız önümüzdeki yıllarda sorunsuz bir şekilde çalışacaktır. 3,5 kW soğutma, kesin olarak seçtiğiniz soğutma havası sıcaklığını sağlar.

Her Zaman Açık Güç Sürekliliği

Fabrikada entegre edilmiş KGK, uygulama sürekliliği için soğutma ve BT varlıkları dahil olmak üzere tüm sisteme güç sağladığından şebeke güç kesintilerinde çalışmayı sürdürebilirsiniz.

Akıllı İzleme ve Kontrol

Tüm sistemin uzaktan izlenmesi ve kontrolü dahildir ve ünitenin kabloları fabrikada önceden çekilmiştir. Akıllı ve önceden programlanmış Rack PDU, KGK ve soğutma dahil olmak üzere sistemin tam görünürlüğünü sağlar.

Her Yerden Kontrol Edin

Nerede olursanız olun tek bir IP adresi ile mikro veri merkezinize erişebileceğiniz, kontrol edebileceğiniz ve yönetebileceğiniz için sürekli tesiste izlemeye gerek yoktur.

İletişimi Sürdürelim

Mesajınız*
Gizlilik Bildirimi Onayı

679/2016 numaralı AB Yönetmeliğinin 13. Maddesi uyarınca sunulan) kişisel verilerin işlenmesiyle ilgili bu gizlilik bildirimini alıp okudum ve şunlara izin veriyorum:

İlave Kaynaklar

Vertiv™ VRC-S, tamamen fabrika standardında monte edilmiş ve özellikle BT edge (uç nokta) uygulamaları için tasarlanmış bir mikro veri merkezi çözümüdür. Çeşitli konfigürasyonlarda sunulan Vertiv VRC-S, birkaç gün içinde teslim edilir ve birkaç saat içinde kurulur.

En yeni önceden entegre edilmiş mikro veri merkezi çözümümüzle birkaç gün içinde ve sorunsuz bir şekilde ağ edge’inizi güçlendirin.

Hassas BT ekipmanlarını başka amaçlar için tasarlanmış alanlara yerleştirmek, özellikle soğutma konusu dahil olmak üzere bazı zorluklar doğurur. Bir ofis binası, içindeki çalışanların rahatlığı düşünülerek optimize edilir.

Uzun süreli bir pandemi, artan çevrimiçi alışveriş talebi ve yavaşlayan bir ekonomi ile karşı karşıya kalınan zamanlar perakendeciler için zordur. Ancak umut, hala geçmişe bağlı bir sektörü yeniden şekillendirebilecek yeni teknolojilerde yatmaktadır.

Edge’iniz Burada

Edge’inizin nerede olduğunu ve nerede olması gerektiğini en iyi siz bilirsiniz. Bunu mümkün olan en iyi şekilde başarmanıza yardımcı olmak için, özel yapım prefabrik mikro veri merkezi çözümü ile yanınızdayız. Şimdi bunu bir sonraki adıma taşıyalım: VRC-S’yi AR ile hayata geçirin.

playstore_276990_0.png

appstore_276991_0.png

İş Ortağı Oturumu Aç

Dil ve Lokasyon