The page you're viewing is for Turkish (EMEA) region.

The page you're viewing is for Turkish (EMEA) region.

Vertiv, E&I Engineering Ireland ve İştiraki Powerbar Gulf LLC’nin Satın Alımını Tamamladı

Kasım 04, 2021

Vertiv Bu Satın Almayla Veri Merkezleri, Kritik Ticari ve Endüstriyel Pazarlar için Bina İçi Güç Aktarma Sistemi Teklifleri Portföyünü Güçlendiriyor

Türkiye, İstanbul [4 Kasım, 2021] – Kritik dijital altyapı ve süreklilik çözümlerinin küresel bir sağlayıcısı olan Vertiv Holdings Co (“Vertiv”) (NYSE: VRT), İrlanda’da yerleşik hisselerle sınırlı özel bir şirket olan Vertiv Holdings Ireland DAC, bir Ohio şirketi olan Vertiv International Holding Corporation ve Vertiv’in, İrlanda’da yerleşik hisselerle sınırlı özel bir şirket olan E&I Engineering Ireland Limited ve onun iştiraki Powerbar Gulf LLC’nin daha önce açıklanan devralımını başarıyla tamamladığını duyurdu.

“E&I ekibini Vertiv’de resmi olarak ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz” diyen Vertiv İcra Kurulu Başkanı Rob Johnson, sözlerini şöyle sürdürdü: “Bu süreç boyunca, etkileyici E&I ekibinin yetenek açısından zengin, yapabilecekleri açısından da oldukça güçlü olduğunu hızlı bir şekilde teyit etmiş olduk. Bu, müşteriler, çalışanlar ve hissedarlara değer yaratmak için kolektif yeteneklerini daha da güçlendirmek üzere bir araya gelen iki şirketin birleşmesi.”

Vertiv’de görevine devam edecek olan E&I’nin kurucusu Philip O&Doherty de satın almayla ilgili şöyle konuştu: “Bu, E&I müşterileri ve çalışanları için müthiş bir fırsat. Birbirini tamamlayan ve halihazırda başarılı olan iki işletmeyi birleştirerek dünyanın dört bir yanındaki ülkelerde kritik dijital altyapı ve süreklilik çözümleri sağlayabilen, saygın, sonuç odaklı bir küresel organizasyon kurmak, 35 yıl önce E&I’yi kurduğumuzda mümkün görünmüyordu. Ancak bugün, resmi olarak Vertiv ve E&I’yi bir araya getirerek bunu gerçekleştirdik.”

Vertiv Hakkında


Vertiv müşterilerinin hayati uygulamalarının sürekli çalışmasını, optimum performans göstermesini ve iş ihtiyaçlarıyla birlikte büyümesini sağlamak için donanım, yazılım, analiz ve devam eden hizmetleri bir araya getiriyor. Vertiv, buluttan ağın ucuna kadar uzanan bir güç, soğutma ve BT altyapısı çözümleri ve hizmetleri portföyüyle günümüzün veri merkezleri, iletişim ağları ve ticari ve endüstriyel tesislerinin karşılaştığı en önemli zorlukları çözüyor. Merkezi ABD'nin Ohio eyaletinde, Columbus'ta bulunan Vertiv, yaklaşık 21 bin kişiyi istihdam ediyor ve 130’dan fazla ülkede iş yapıyor. Daha fazla bilgi ve Vertiv’den en son haber ve içerik için Vertiv.com’u ziyaret edin.

E&I Engineering Group Hakkında


E&I Engineering Group, kalite, teknik uzmanlık ve müşteri hizmetleri için kanıtlanmış bir sicile sahip küresel bir elektrik anahtarlama donanımı ve güç dağıtım çözümleri sağlayıcısıdır. İrlanda, ABD ve Birleşik Arap Emirlikleri’ndeki üretim tesisleriyle E&I, küresel ölçekte tasarım, teslimat ve kurulum yapabilir. E&I, güç dağıtım endüstrisinde dünya çapında bir lider olarak tanımlanmaktadır. Kapsamlı bir ürün yelpazesi,uzman teknik hizmetler ve müşteri hizmetlerine kararlı bir şekilde odaklanma, tüm müşteriler için gönül rahatlığı sağlayan benzersiz bir hizmet sunar. Tüm ürünleri, gerekli şartnamelere sahiptir ve amaca uygun olacak şekilde kendi bünyesinde üretilmektedir. Daha fazla bilgi için Vertiv.com'u ziyaret edin.

İleriye Yönelik Açıklamalar


Bu haber bülteni ve Vertiv’in bununla bağlantılı olarak yapabileceği diğer beyanlar, Özel Menkul Kıymetler Dava Reformu Yasası anlamında ileriye dönük beyanlar içerebilir. Buna, herhangi bir sınırlama olmaksızın, finansal durum, sermaye yapısı, borçluluk, iş stratejisi ve Vertiv yönetiminin gelecekteki operasyonlar için planları ve hedefleriyle büyüme, ürün ve hizmetlerimiz için beklenen talep ve 2021’deki iş beklentilerimiz, satın almayla ilişkili beklenen maliyet tasarrufları sinerjilerle ilgili beyanlar dahildir. Bu beyanlar, projeksiyonları, tahminleri ve ileriye dönük açıklamaları da kapsar ve performansı garantisi değildir. Vertiv, ileriye dönük beyanların zaman içinde değişen çok sayıda varsayıma, riske ve belirsizliğe tabi olduğuna dikkat çeker. “Öngörmek, “inanmak”, “devam etmek”, “olabilir”, “tahmin etmek”, “beklemek”, “niyet etmek”, “olabilir”, “planlamak”, “mümkün”,  “potansiyel” gibi kelimeler, “öngörmek”, “proje yapmak”, “gerekir”, “çabalamak”, “olur” ve benzeri ifadeler ileriye dönük ifadeleri tanımlayabilir. Vertiv, geçerli menkul kıymetler yasaları kapsamında gerekmedikçe, yeni bilgiler, gelecekteki olaylar veya başka bir nedenle ileriye dönük beyanları güncelleme veya revize etmek yükümlülüğünü üstlenmez. Bu sunumda yer alan veya referans olarak dahil edilen ileriye dönük ifadeler, gelecekteki gelişmeler ve bunların Vertiv üzerindeki potansiyel etkilerine ilişkin mevcut beklentilere ve inançlara dayanmaktadır. Vertiv’i etkileyen gelecekteki gelişmelerin Vertiv’in öngördüğü gelişmeler olacağına dair hiçbir garanti verilemez. Bu risklerden veya belirsizliklerden bir veya daha fazlasının gerçekleşmesi veya varsayımlardan herhangi birinin yanlış çıkması durumunda, fiili sonuçlar bu ileriye dönük beyanlarda öngörülenlerden maddi açıdan farklılık gösterebilir. Vertiv, daha önce Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu raporlarında risk faktörlerini açıklamıştı. Diğerlerinin yanı sıra, bu risk faktörleri ve senetlerle ilgili ön teklif muhtırasındakiler, fiili sonuçların tarihsel performanstan önemli ölçüde farklı olmasına neden olabilir.

BASIN İLETİŞİMİ

Büşra Mıhçı
T 0539 512 61 11
E busra.mihci@piariletisim.com 

 

İş Ortağı Oturumu Aç

Dil ve Lokasyon