The page you're viewing is for Turkish (EMEA) region.

Bir Vertiv üreticisinin temsilcisiyle çalışmak, karmaşık tasarımların benzersiz ihtiyaçlarınıza göre yapılandırılmasını sağlar. Büyük bir projede teknik rehberlik isteyen bir kuruluşsanız, Vertiv ihtiyacınız olan desteği sağlayabilir.

Daha Fazla Bilgi

Birçok müşteri, BT uygulamaları için Vertiv ürünlerini satın almak üzere bir Vertiv bayi iş ortağıyla birlikte çalışır. İş ortakları kapsamlı eğitim ve deneyime sahiptir ve Vertiv ürünleriyle tüm IT ve altyapı çözümlerini belirlemek, satmak ve desteklemek için benzersiz bir konuma sahiptir.

Bir Bayi Bulun

Neye ihtiyacınız olduğunu zaten biliyor musunuz? Online satın alma ve gönderim kolaylığı mı istiyorsunuz? Belirli kategorilerden Vertiv ürünleri online bir bayi aracılığıyla satın alınabilir.


Online Bayi Bulun

Ürün seçiminde yardıma mı ihtiyacınız var? Sizin için doğru olan çözüme ulaşmanıza yardımcı olacak son derece kalifiye bir Vertiv Uzmanı ile konuşun.Bir Vertiv Uzmanı ile İletişime Geçin

The page you're viewing is for Turkish (EMEA) region.

2021 Perakende Eki: Edge ve AI Perakendeyi Nasıl Dönüştürüyor

Mart 29, 2021

Uzun süreli bir pandemi, artan çevrimiçi alışveriş talebi ve yavaşlayan bir ekonomi ile karşı karşıya kalınan zamanlar perakendeciler için zordur. Ancak umut, hala geçmişe bağlı bir sektörü yeniden şekillendirebilecek yeni teknolojilerde yatmaktadır.

Bu özel perakende ekinde şu konuları ele alıyoruz:

  • Perakendeciler, üretim bölümünü modernleştirmek için Edge bilişimi nasıl kullanabilir
  • Robot kullanmanın vaadi ve tehlikesi
  • Kasiyersiz bir mağaza oluşturma arayışı

Ve çok daha fazlası!

Raporu indirin
İŞ ORTAKLARI
Genel Bakış
İş Ortağı Oturumu Aç

Dil ve Lokasyon