The page you're viewing is for Turkish (EMEA) region.

Bir Vertiv üreticisinin temsilcisiyle çalışmak, karmaşık tasarımların benzersiz ihtiyaçlarınıza göre yapılandırılmasını sağlar. Büyük bir projede teknik rehberlik isteyen bir kuruluşsanız, Vertiv ihtiyacınız olan desteği sağlayabilir.

Daha Fazla Bilgi

Birçok müşteri, BT uygulamaları için Vertiv ürünlerini satın almak üzere bir Vertiv bayi iş ortağıyla birlikte çalışır. İş ortakları kapsamlı eğitim ve deneyime sahiptir ve Vertiv ürünleriyle tüm IT ve altyapı çözümlerini belirlemek, satmak ve desteklemek için benzersiz bir konuma sahiptir.

Bir Bayi Bulun

Neye ihtiyacınız olduğunu zaten biliyor musunuz? Online satın alma ve gönderim kolaylığı mı istiyorsunuz? Belirli kategorilerden Vertiv ürünleri online bir bayi aracılığıyla satın alınabilir.


Online Bayi Bulun

Ürün seçiminde yardıma mı ihtiyacınız var? Sizin için doğru olan çözüme ulaşmanıza yardımcı olacak son derece kalifiye bir Vertiv Uzmanı ile konuşun.Bir Vertiv Uzmanı ile İletişime Geçin

The page you're viewing is for Turkish (EMEA) region.

Vertiv Geist UPDU’yu İzleyin -
Kabin Gücü Yeniden Tanımlandı

Aralık 02, 2019

UPDU, basitten karmaşığa, değişen güç gereksinimleri ile tüm BT altyapısı seviyelerinin yerleştirilmesi için gereken esnekliği sağlamasıyla hyperscale, colocation, kuruluş ve uç nokta uygulamaları için idealdir. Evrensel tasarım, kullanıcıların değişen BT güç gereksinimlerine göre güç kapasitesini artırmak veya azaltmak için FSC'yi değiştirmelerini sağlar.

Tasarımı, UL, CE, RCM, Çin RoHS ve Japon uyumluluk gereksinimleri dahil olmak üzere global uyumluluk standartlarını karşılar. UPDU tarafından sunulan çok yönlülük, halihazırda mevcut olan güç altyapısından bağımsız olarak, herhangi bir UPDU'nun dünyadaki herhangi bir veri merkezine kurulmasını sağlar.

UPDU, çeşitli priz sayıları, izleme seviyeleri ve yönetim seçenekleriyle yatay ve dikey konfigürasyonlarda mevcuttur.

Uygulamanızın UPDU'sunu bulmak için rPDU Finder'da “Universal”ı seçin:

rPDU Finder

İŞ ORTAKLARI
Genel Bakış
İş Ortağı Oturumu Aç

Dil ve Lokasyon