The page you're viewing is for Turkish (EMEA) region.

Bir Vertiv üreticisinin temsilcisiyle çalışmak, karmaşık tasarımların benzersiz ihtiyaçlarınıza göre yapılandırılmasını sağlar. Büyük bir projede teknik rehberlik isteyen bir kuruluşsanız, Vertiv ihtiyacınız olan desteği sağlayabilir.

Daha Fazla Bilgi

Birçok müşteri, BT uygulamaları için Vertiv ürünlerini satın almak üzere bir Vertiv bayi iş ortağıyla birlikte çalışır. İş ortakları kapsamlı eğitim ve deneyime sahiptir ve Vertiv ürünleriyle tüm IT ve altyapı çözümlerini belirlemek, satmak ve desteklemek için benzersiz bir konuma sahiptir.

Bir Bayi Bulun

Neye ihtiyacınız olduğunu zaten biliyor musunuz? Online satın alma ve gönderim kolaylığı mı istiyorsunuz? Belirli kategorilerden Vertiv ürünleri online bir bayi aracılığıyla satın alınabilir.


Bir Bayi Bulun

Ürün seçiminde yardıma mı ihtiyacınız var? Sizin için doğru olan çözüme ulaşmanıza yardımcı olacak son derece kalifiye bir Vertiv Uzmanı ile konuşun.Bir Vertiv Uzmanı ile İletişime Geçin

The page you're viewing is for Turkish (EMEA) region.

Liebert® Soğutma ve Güç Green Mountain’ın Sürdürülebilirliğini Sağlıyor

Mart 30, 2021

Arka Plan

Finansal hizmetler, sağlık hizmetleri ve devlet sektörlerinde müşterilere hizmet veren Green Mountain, dünyanın en yeşil colocation operatörlerinden biridir ve bu nedenle, DC1 tesis genişletme projesinin bir parçası olarak yeni soğutma altyapısını seçerken Vertiv'in desteği olmasa pandemiyle ilgili kısıtlamalar nedeniyle kolayca aksayabilecek ürün ve tedarikçi sürdürülebilirliğine odaklanmıştır.

Sonuçlar:

  • Optimize edilmiş veri merkezi soğutma
  • Sürdürülebilirlik hedeflerini desteklemek üzere enerji verimliliğinde devam eden kazançlar
  • Küresel salgın sırasında projenin sadece dokuz ayda tamamlanması

Vaka Özeti
​Yer:​

Stavanger ve Oslo, Norveç

Kritik İhtiyaç:

Green Mountain yöneticileri veri merkezi alanını DC1 konumunda genişletirken sadece lider enerji verimliliğine sahip bir ısı yönetimi çözümüne ihtiyaç duymadılar; aynı zamanda bu ekipmanın ve paralel bir proje için ek kesintisiz güç kaynağı (UPS) ünitelerinin pandemi ile ilgili kısıtlamalar altında teslim ve entegre edilmesine ihtiyaçları vardı.

Vertiv Çözümü:
  • Vertiv™ Liebert® PCW soğuk sulu üniteler
  • Vertiv™ Liebert® EXL S1 KGK
  • Vertiv™ servis desteği
Vaka Çalışmasını İndir
İŞ ORTAKLARI
Genel Bakış
İş Ortağı Oturumu Aç

Dil ve Lokasyon