The page you're viewing is for Turkish (EMEA) region.

The page you're viewing is for Turkish (EMEA) region.

Global Internet Servis Sağlayıcısı, Vertiv'in Avocent Solutions ürünü ile Uzak Veri Merkezlerini Kontrol Ediyor

Arka Plan

Bu kuruluşun veri merkezlerinin çoğu BT uzmanları tarafından 7/24 desteklenmiyor, ancak hepsinin 24 saat çalışması gerekiyor. Bu veri merkezleri, sunucular, depolama sistemleri, anahtarlar ve hatta teyp kütüphaneleri gibi yönetilebilecek birçok farklı BT altyapı bileşenine sahiptir. Kuruluş, bant dışı veya bant içi, garantili bağlanabilirlik ile herhangi bir yerden herhangi bir veri merkezini bağlamaya, tanılamaya ve düzeltmeye izin verecek bir uzaktan yönetim sistemi uygulamaya karar verdi.

Sonuçlar

  • Bu global İnternet Servis Sağlayıcısı, iş sürekliliği ve itibarı için çok önemli olan BT kullanılabilirliğini artırmak için Avocent® ACS Gelişmiş Konsol Sunucusu teknolojisinde standardizasyon gerçekleştirmiştir.
  • Avocent ACS, kullanıcının güç çubukları üzerinden yönetirken, sunucuları veya diğer aygıtları uzaktan yönetirken portları değiştirmesine izin veren raflı PDU'ları bağlama olanağı sağlar.
  • Avocent ACS, müşterinin, cihaz yapılandırmalarını otomatikleştirerek veya hata analizi için komut dosyaları kullanarak bağlı BT cihazlarının yönetimini büyük ölçüde hızlandırmasını sağlar.

Vaka Özeti
Vertiv Çözümleri:
  • Avocent ACS Gelişmiş Konsol Sunucusu Platformu
Kritik İhtiyaçlar: İş sürekliliği ve itibarı için çok önemli olan BT kullanılabilirliğini artırmak için teknolojiden yararlanın.
Örnek Analizini indirin

İlgili Makaleler

İş Ortağı Oturumu Aç

Dil ve Lokasyon