The page you're viewing is for Turkish (EMEA) region.

Bir Vertiv üreticisinin temsilcisiyle çalışmak, karmaşık tasarımların benzersiz ihtiyaçlarınıza göre yapılandırılmasını sağlar. Büyük bir projede teknik rehberlik isteyen bir kuruluşsanız, Vertiv ihtiyacınız olan desteği sağlayabilir.

Daha Fazla Bilgi

Birçok müşteri, BT uygulamaları için Vertiv ürünlerini satın almak üzere bir Vertiv bayi iş ortağıyla birlikte çalışır. İş ortakları kapsamlı eğitim ve deneyime sahiptir ve Vertiv ürünleriyle tüm IT ve altyapı çözümlerini belirlemek, satmak ve desteklemek için benzersiz bir konuma sahiptir.

Bir Bayi Bulun

Neye ihtiyacınız olduğunu zaten biliyor musunuz? Online satın alma ve gönderim kolaylığı mı istiyorsunuz? Belirli kategorilerden Vertiv ürünleri online bir bayi aracılığıyla satın alınabilir.


Online Bayi Bulun

Ürün seçiminde yardıma mı ihtiyacınız var? Sizin için doğru olan çözüme ulaşmanıza yardımcı olacak son derece kalifiye bir Vertiv Uzmanı ile konuşun.Bir Vertiv Uzmanı ile İletişime Geçin

The page you're viewing is for Turkish (EMEA) region.

Yenilikçi Çalışanlar

Birlikte, tüm hayati uygulamaların çalıştığı bir dünya inşa ediyoruz. Vertiv, buluttan uç noktaya BT ağları için kritik altyapı teknolojilerinin tasarlanmasında, üretilmesinde ve sunulmasında küresel bir liderdir.

Yenilikçi Çalışanlar: Ekibimize Katılın!

Sektörümüz büyüme modunda, şirketimiz de öyle ve büyümeyi daha da hızlandırmak için yeni ürün tanıtımlarına yatırım yapıyoruz. Organizasyonumuzun en üst düzey yöneticisi, İcra Başkanımız David Cote  yenilikçiliği teşvik ediyor. Kişisel olarak, yeni proje ve ürün yöneticilerinden deneyimli mühendislere ve aradaki her pozisyona kadar, dünya çapında her ay 50 yeni taze zihni ekleme hedefini duyurdu.

Mühendislik Kariyerlerini Görüntüle

Kariyerinizin bir sonraki adımı için hemen başvurun!

Gizlilik Bildirimi Onayı

(679/2016 numaralı AB Düzenlemesinin 13. Maddesi uyarınca sunulan) kişisel verilerin işlenmesiyle ilgili bu gizlilik bildirimini alıp okudum ve şunlara izin veriyorum:

Devrim niteliğinde teknoloji geliştirme konusunda dünyanın kritik iş altyapı uzmanları ile uygulamalı çalışma hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, Vertiv kariyer sayfamızda arama yapın.

İster öğrenci, ister yeni mezun veya deneyimli bir profesyonel olun, iş, teknoloji ve yenilik tutkunuzu kullanmak için bir fırsat arıyorsanız, Vertiv sizin için ideal bir yer olabilir. Güçlü liderlik becerileri ile motive olmuş bir bireyseniz, Vertiv aradığınız dinamik kariyere sahiptir.

Lisans Öğrencileri İçin Staj ve Co-op fırsatları - Vertiv’de ücretli yaz lisans programı veya altı ay co-op programıyla gerçek bir iş deneyimi elde edin, becerilerinizi geliştirin ve eğitiminizi pratiğe dökün.

Üniversiteden yeni mezun olanlar - Vertiv, elektrik mühendisliği, makine mühendisliği, endüstri mühendisliği, bilgisayar mühendisliği, pazarlama, tedarik, işletme, finans ve muhasebe alanlarında lisans veya lisansüstü programlarını tamamlayan yetenekli ve yaratıcı öğrencileri işe almaktadır.

Yeni MBA mezunları - Vertiv'in kapısı, sonuçlara odaklı bir şirkette çalışmak için yeterli deneyime, beceriye ve heyecana sahip vasıfları yüksek yeni MBA mezunlarına her zaman açıktır.

Hemen Başvurun

Yeni Nesli şekillendiren programa katılın

Kuşkularınız Mı Var?

Hiç kimse okulu bitirdiğinizde kariyeriniz için doğru başlangıcı yapmanın kolay olduğunu söylemedi. Biz de öyle. Ama bu imkansız da değil. Aslında bu bir seçim meselesidir.

Seçenekleriniz:

1. Moda sözcüklerle reklamı yapılan, cezbedici bir stajyerliğe başlayıp kahve servisi yapmaya yönlendirilmek mi istersiniz?

2. Her şeyin olabildiğince gerçek olduğu, sınırları birer birer aşmak için sürekli zorlandığınız ve yetkilendirildiğiniz tam zamanlı bir iş mi istersiniz?

İkincisine daha yakınsanız, Vertiv Yeni Nesil Programı ilginizi çekiyor olmalıdır. Çünkü biz, bağlantılı dünyamızı mümkün kılan TEK global ekibiz ve yan yana kolları sıvayıp yeniliği tutkuyla sürdürmeye devam edecek harika beyinler arıyoruz.

Programa Katılın

Vertiv olarak, kritik teknolojilere yönelik çözümler sunmak için tasarlanmış bir şirketiz. Bu çözümler de, çoğu zaman elimizde farklı bakış açıları ve fikirler olması sayesinde geliştirilir. Dolayısıyla, yaptığımız her şeyde kapsayıcı bir ruh olması şaşırtıcı değildir. Faydalanabileceğimiz büyük bir birikimin olması, bizi çeşitliliğe sahip bir şirket yapmakla kalmaz. Daha iyi bir şirket de yapar.

Vertiv, çeşitliliği destekleyen ve teşvik eden, katılımcılığı kucaklayan ve bireylere karşı saygılı olmayı amaçlayan küresel bir iş yeri oluşturmak için büyük bir çaba gösterir. Çeşitli sosyal çevrelerden parlak, hevesli ve yetenekli insanları bir araya getirmenin yeni fikirler ve heyecan verici bir enerji doğuracağına inanıyoruz.

Bu nedenle, yönetim pozisyonlarımıza kadınları ve azınlıkları almak için aktif bir program yürütüyoruz. Çalışanlarımız için terfi, transferler, maaşlar, yan haklar, kariyer koçluğu, şirketin sponsor olduğu eğitimler, eğitim desteği ve sosyal ve eğlence programları bakımından tercih edilen bir işveren olmaya çalışıyoruz.

Vertiv'in Eşit İstihdam Fırsatları politikası, ırk, renk, din, cinsiyet, cinsel yönelim, cinsiyet kimliği, yaş, engellilik, ulusal köken, gazilik durumu veya geçerli yasa veya yönetmeliklere göre yasa dışı olarak değerlendirilen herhangi başka bir etken temelinde hiçbir çalışana karşı ayrımcılık veya taciz yapılmamasını sağlar.

İŞ ORTAKLARI
Genel Bakış
İş Ortağı Oturumu Aç

Dil ve Lokasyon