The page you're viewing is for Polish (EMEA) region.

Współpraca z przedstawicielem Vertiv umożliwia dostosowanie złożonych projektów do indywidualnych potrzeb. Jeśli reprezentujesz organizację, która poszukuje wskazówek technicznych dotyczących dużego projektu, Vertiv zapewni Ci potrzebne wsparcie.

Dowiedz się więcej

Wielu klientów współpracuje z resellerem i/lub partnerem Vertiv, a następnie kupuje produkty Vertiv dla własnych zastosowań IT. Partnerzy są gruntownie przeszkoleni, posiadają odpowiednie doświadczenie oraz są dobrze przygotowani do konfigurowania, oferowania i wspierania rozwiązań oraz infrastruktury IT, przy użyciu produktów Vertiv.

Znajdź resellera

Już wiesz, czego potrzebujesz? Potrzebujesz wygodnych zakupów online i dogodnych warunków transportowych? Niektóre kategorie produktów Vertiv można zakupić za pośrednictwem resellera internetowego.


Znajdź sprzedawcę internetowego

Potrzebujesz pomocy w wyborze produktu? Porozmawiaj z wykwalifikowanym specjalistą Vertiv, który pomoże Ci znaleźć odpowiednie rozwiązanie.Skontaktuj się z ekspertem Vertiv

The page you're viewing is for Polish (EMEA) region.

Consultants Corner

Przedstawiamy nasz nowy portal: Consultants Corner. Bezpłatna rejestracja*.

Przegląd

Wszystko w jednym miejscu: zbiór materiałów technicznych pomocnych w kolejnym projekcie i dane kontaktowe do działu wsparcia technicznego. W portalu znajdziesz szereg różnych narzędzi i zasobów dotyczących szkoleń, specyfikacji oraz instalacji rozwiązań mechanicznych i elektrycznych Vertiv.

Funkcje

  • Intuicyjny selektor produktów i narzędzie do porównywania rozwiązań

  • Dostęp do materiałów technicznych o produktach, studium przypadku, raportów White Papers i filmów

  • Zarezerwuj udział w bezpłatnym seminarium Lunch & Learn CPD akredytowanym przez Chartered Institution of Building Service Engineers (CIBSE)

  • Bądź na bieżąco z nowościami Vertiv: seminariami i webcastami

Korzyści

  • Pobierz, za jednym kliknięciem, poradniki techniczne, instrukcje dla użytkowników i rysunki

  • Porównaj specyfikacje różnych produktó, pobierz katalogi produktowe i podejmuj świadome decyzje

  • Zamów przegląd projektu z udziałem specjalisty w danej branż i zyskaj prawidłowy projekt infrastruktury zasilania i chłodzenia zasobów IT

  • Rozwijaj wiedzę i bądź na bieżąco z najnowszymi trendami i technologiami, rezerwowuj spersonalizowane pod kątem Twojego projektu seminaria Lunch & Learn CPD dla branży elektrycznej i mechanicznej

Zarejestruj się

* Portal Consultants Corner stworzono specjalnie dla Inżynierów konsultantów. Wszystkie wnioski o rejestrację wymagają zatwierdzenia przez administratora.

Aplikuj Teraz
PARTNERZY
Charakterystyka ogólna
Logowanie dla Partnerów

Język i lokalizacja